Share.

20 Comments

  1. Zasto to treba da se gleda drugacije gos'n strucnjak, rodjen na zapadu a hoce da igra za Srbiju, a deca iz Srbije treba da igraju za Banglades?

  2. Igraaa svee prvom do sebe…i to gura sve nazadddd!!!! Alibii igrac pojmaa nemaaa plus sporrr!! Ako mi je jasnoo kako on igra i ko too placaaaaa

  3. Pa jeste oni imaju takvih igrača koliko hoćeš,samo što oni svakog dobrog igrača koji im dodje sjebu za 2 godine,da ne može ni područnu ligu da igra,u zadnjih 5, 6 god sjebali su 20 dobrih igrača i uništili omladinsku školu,Vanja i Arnaut sa trenerima,i sa Vazurom zajedno,A doveli igrače iz P.M i samo na njima prave procente,zato propada fudbal.

  4. Tetovaže imaju svi fudbalerčići. Tako da za zetove priželjkuješ njih očigledno. A Gudelju je najkvalitetnije što krati Anastasiju. A ako hoćeš fudbalera za zeta, pitaj Anastasiju ko je "majstor" koji je od ružnog pačeta napravio labuda. Pa uloži u ćere da te sutra ne boli glava. Pozdrav. Golove dajem samo iz prve.

  5. Pa da je menadžer Gudelju bio Nikola Damjanac, Stanojevićev kum, svakako bi Gudelj prošao probu. To je bio glavni kriterijum kod Stanojevića, kod njega su prolazili samo igrači Nikole Damjanca (Miljković, Šćepović, Babović, Smiljanić i ostali indijanci). Inače, Damjanac je i zet Zvezdanu Terziću tako da…

Leave A Reply