セルビアの先発メンバーに誰を入れるべきだと思いますか? 以下のコメントに書き込んでください 👇🏼 🔔 フォロー: Adriatik Youtube: https://www.youtube.com/@AdriatikSport 👤 マルコ・ミレンコビッチ: https://twitter.com/theMilenkovic https://www.instagram.com/themilenkovic Music : Shake It Loose (BFM 117) by Lester Woodward 音楽提供: https://bluefoxmusic.com

Share.

47 Comments

  1. Moj zaključak nakon godina gledanja naših reprezentacija je da nikada ali nikada ni jedna naša ekipa nije bila dovoljno fizički spremna da izdrži jaku igru celih 90 minuta.

  2. Втф је ово?
    Гк:Вања
    Цб:Павловић
    Цб:Ераковић
    Цб:Миленковић
    Рм:Живковић
    Лм:Костић
    Цм:Сергеј
    Цм:Гудељ
    Цам:Тадић
    Ст:Митровић
    Ст:Влаховић
    Мислим да би ово било много боље.

  3. Mislim da u zavisnosti od protivnika treba golmana menjati,za Engleze Milinkovic Savic sa Slovencima Rajkovic ,a za Dance jos nisam siguran ko bi tu mozda Petrovic,ostalo su nijanse ,Gudelj ce tesko igrati euro zbog povrede

  4. Treba ubacit nizu postavu igraca.Igrac nesmije biti visi od 180cm.Ako zelis Vrhunski fudbal I vrhunske rezultate.Kao npr Moroko sta je uradio .Igraci moraju biti jaki okretni brzi kao Jugovic,Mijatovic,Nadj,Riben,Riberi,Bambi Toxic,Drulovic,Rambo Petkovic,itd.Ovi ssadasnji Igraci kao Vlahovic,Zigic,Savic to valja samo za odbojku kosarku.Nemoze 11 igraca visine kao Vlahovic,Zigic .Dali ste vi normalni,vise ?Zato I jesmo naj gori na svetu u fudbalu I naj ruzniji fudbal igramo,godinama.Cuskanje lopte .To STO Oni igraju u Milanu itd.To nista neznaci.Rezultati to govore,godinama naj ruziji fudbal igraju,fujj.Za vrhunske rezultat,je vazan svaki cm svaki gram,kg.Pa nasi ovi sto si nabrojo Igraci su tezi I po 5 kg,sto znaci sporiji od protivnicki igraca , koji dodju u FUL formi,snazi,nabrijani.I kako da nasi to da nadomeste ???Fizika.Zato izgledaju kao rastimovan orkestar.Aj izmjeri kilazu i visinu nasi igraca pa uporedi sa igracima sampionske CZvezde ili Naj jace Spanske reprezentacije ili one Barselone,Chavi,Iniesta .Analiziraj kile i visinu igraca pa uporedi.Nas niko nevoli u svetu da gleda kad igramo.Beze ljudi s terena,gase,prebacuju kanale kad mi nastupamo.Kao da na SP u kosarci,povedes ekipu 180,185cm visine.Pa nemoze.Na poziciju centra stavimo igraca kao Vlahovic pa nemoze

  5. Занимљив састав, ставити Самарџића да вуче конце игре…
    Иначе, срчку добијам кад Павловић крене са лоптом преко центра 😅

  6. Vms,rajković,petrović,gacinovic,mladenović,kostić,birmancevic,nestasic,pavlović,jan karlo simic,milenković,babić,gudelj,lukić,ilic,samardžić,belić,tadić,sms,mitrovic,vlahovic,jovic i lazović ja bi ove momke poveo ako ih 23 ide ako ih ide 26 onda bi još dodao ratkova,mladog mitrovića iz verone i mirko topić iz portugala

  7. Bez vlahovica tesko u prvih jedanaest mislim da bi birmenancevic ipak odletioa probao bi sa kosticem desno samardzicem ljevo tadic na mjesto samardzica i valhovic i mitrovic gore

  8. Брате, 4-4-2 треба да играмо, са тројицом позади ветрови нам дувају. Повреди се мали Недељковић, штета. Мој састав, Савић, Павловић, Настасић, Миленковић, Младеновић, Костић, Сергеј, Тадић, Лукић, Самарџић и Митровић, ово је више 4-5-1

  9. Sve se slazem sa tobom osim za desnog stopera, tu treba Milenkovic/Veljkovic, bolji su od Erakovica. A Piksi verovatno nazalost nece ni zvati Brimancevica i Nastasica i zakucace Samardzica na klupu.

  10. Postavio bih ovako
    Golman – Petrovic (prvi gk celsija – ozbilinija ekipa, ali nije nikakva tragedija ni da Vanja brani)
    Odbrana – tri stopera Veljkovic, Gudelj, Pavlovic (Bleki, Masovic i Erakovic na klupi – Nastasic rekao da nece da igra ako se ne varam). Dakle Gudelj kao stoper, tu nam je potrebniji nego u vezi.
    Ving bekovi – Kostic levo, Darko Lazovic desno (ubacivati Zileta kad je potrebno da se napada u drugom poluvremenu.) Leva strana onako, ok je Kostic, desna nek nam je Bog u pomoci.
    Zadnji vezni – Ilic i Lukic protiv Slovenije, u drugim Maksimovic i Lukic. Nije sjajno ali ok.
    Ispred njih u vezi – Tadic sa slobodom kretanja ali i obavezom da pomaze nazad – kad crkne ubaciti Samardzica ili SMSa tu.
    Napad – Vlahovic i Mitar, ubacivati Jovica u poslednjih pola sata.

    Formacija 5-2-1-2 kad se branimo, 3-2-3-2 kad napadamo.

    Svakako je, posteno govoreci, ovo limitirana ekipa sa vecinom igraca koji su dobru evropski igraci. Dakle dobri, ne vrhunski, ili sto bi rekao pokojni Bard Ziva "takvih ima koliko hocete"

  11. Loša odbrana još lošiji vezni
    Čovek konstantno forsira 3 u odbrani, a ne vidi da mu krila loše igraju.. O Gudelju i Lukicu nema sta da se prica, preloši
    Bolje isprobati one nove, koji su dovedeni u reprezentaciju kao što je Birmančević i nzm ko jos je doveden
    Ovo sa trojicom u odbrani ne ide, dečaci nisu toliko iskusni i dobri

  12. Po meni: VMS-Milenkovic, Nastasic, Pavlovic- Zivkovic, Lukic, Gudelj, Kostic- SMS, Samardzic- Vlahovic. Protiv engleza bih krenuo sa Erakovicem umesto Zivkovica, kao i sa Vlahovicem umesto Mitra. Druge dve bih stavio Mitra.

  13. Ko god da igra od Engleza nam ne gine petarda minimum. U grupi osvajamo 0 ili 1 bod i dajemo 0 ili 1 gol. Nema nama spasa pa sve da dodju Mbape, Haland i Belingem. I njih bi uprpastili.

  14. Било како било бојим се да ће опет да засеру,Алекса Аврамовић би требало да им одржи који час како се треба срчано борити за своју земљу 🇷🇸❤️

  15. Huff..Druze..Prvi golman Čelsija bi valjda trebao biti prvi izbor. Engleska i Italija su trenutno neuporedive lige..Odbrana:Erakovic nema kvalitet za zivot EP, kao ni Milenkovic..Pavloviceva igra je isto veoma sporna jer je taktički veoma tanak a uz to I uzasno spor, mada dobar trener bi valjda to nekako mogao srediti.. Veljkovic po meni je jedini igrac nazad sa nekakvim prosjecnim kvalitetom..Možda se tu moze dodati ovaj iz Spartaka, ali I on je dosta spor. Sve u svemu dosta smo tanki nazad. Slazem se s tobom za Samardzica i mislim da je nas ubjedljivo najbolji vezni igrač. U principu i pored nedostatka kvaliteta nazad, mi imamo najveci problem sa centralom (srednjim veznim igracima) koja bi trebala biti sposobna da gradi igru, zadrzi loptu kad treba, ubrza kad treba…Jednom rijecju taj zadnji vezni koji ima brzinu i snagu, tehniku i takticku obuku da igra u oba pravca, te parnjaka njegovog sposobnog za dobar passing bez gresaka..Nemamo takve..Ne slazem se s tobom da Birmancevic igra desnog wing beka jer on je krilo a cak ima sposobnost da igra kao ofanzivni vezni ili poluspic..On i Kostic zajedno u timu i opet imaš situaciju kao protiv Svajcarske da se sablonskim mijenjanjem strana ubija taj prostor izmedju wing beka i stopera..Kad tome dodas spor i tezak vezni red = katastrofa…Så Tadicem se na žalost veoma tesko moze napraviti neka igra . Jednostavno godine…Mislim dabsu Mitrovic i SMS u totalnom autu nakon 1g u Arabiji..Mi smo ozbiljnih kandidati da ponovimo Argentinu protiv Engleske…ili rezultat mlade selekcije…Mislim da sta god da se uradi, dok se Savez ne rekonstruise i postave normalno temelji u selekciji igrača za reprezentaciju, nemamo se cemu nadati. Pris tom mislim i na to da sve profesionalne lige bi trebale da se organizuju kao firme, da drzavni sponzori to podrze, da se obezbijedi posteno sudjenje, da uslovi takmicenja budubisti za sve…Da klubovi budu skinuti sa budzeta, da izadju na trziste kao firme…itd..itd..Sve ostalo je samo simulacija normalnosti..jer kad das 50 mil budzet drzavnih para nekome, nekome 30 a ostali imaju 2-5mil smijeano je pricati o bilo cemu..Evo na kraju jedan predlog postave, 3-2-4-1 formacija: Petrović(Celsi), Veljkovic(Werder), Popovic(SerklBriz), Babic(Spartak), Lukic (Fulam), Kristian Belic(AZ Alkmar), Nedeljkovic(Vila)/Gajic(CSKA)/Neko iz Superlige, Kostic(Juve), Samardzic(Udinese), Zivkovic(Paok), Vlahovic (Juve)…

  16. Ako ne budu uradili pripreme kako treba za razliku od mundijala, dzabe sve… moraju da budu spremni 150 %, da bi bili konkurentni…

Leave A Reply