セルビアの先発メンバーに誰を入れるべきだと思いますか? 以下のコメントに書き込んでください 👇🏼 🔔 フォロー: Adriatik Youtube: https://www.youtube.com/@AdriatikSport 👤 マルコ・ミレンコビッチ: https://twitter.com/theMilenkovic https://www.instagram.com/themilenkovic Music : Shake It Loose (BFM 117) by Lester Woodward 音楽提供: https://bluefoxmusic.com
47 Comments
Birmančević da izađe a da uđe Andrija Živković
Ja bi izbacio Milinkovića Savića i stavio Đorđa Petrovića
Moj zaključak nakon godina gledanja naših reprezentacija je da nikada ali nikada ni jedna naša ekipa nije bila dovoljno fizički spremna da izdrži jaku igru celih 90 minuta.
Takoje Vanja
A Vlahovic
Втф је ово?
Гк:Вања
Цб:Павловић
Цб:Ераковић
Цб:Миленковић
Рм:Живковић
Лм:Костић
Цм:Сергеј
Цм:Гудељ
Цам:Тадић
Ст:Митровић
Ст:Влаховић
Мислим да би ово било много боље.
I najgori selektor u istoriji na klupi
Vlahović
Gde je Milenkovic,Sergej,Vlahovic,
Mislim da u zavisnosti od protivnika treba golmana menjati,za Engleze Milinkovic Savic sa Slovencima Rajkovic ,a za Dance jos nisam siguran ko bi tu mozda Petrovic,ostalo su nijanse ,Gudelj ce tesko igrati euro zbog povrede
Birmančević definitivno ne u startnih 11 Dobro igra u Češkoj pitanje kako bi igrao u Primeri recimo
Može odčičan je ovo tim
Treba ubacit nizu postavu igraca.Igrac nesmije biti visi od 180cm.Ako zelis Vrhunski fudbal I vrhunske rezultate.Kao npr Moroko sta je uradio .Igraci moraju biti jaki okretni brzi kao Jugovic,Mijatovic,Nadj,Riben,Riberi,Bambi Toxic,Drulovic,Rambo Petkovic,itd.Ovi ssadasnji Igraci kao Vlahovic,Zigic,Savic to valja samo za odbojku kosarku.Nemoze 11 igraca visine kao Vlahovic,Zigic .Dali ste vi normalni,vise ?Zato I jesmo naj gori na svetu u fudbalu I naj ruzniji fudbal igramo,godinama.Cuskanje lopte .To STO Oni igraju u Milanu itd.To nista neznaci.Rezultati to govore,godinama naj ruziji fudbal igraju,fujj.Za vrhunske rezultat,je vazan svaki cm svaki gram,kg.Pa nasi ovi sto si nabrojo Igraci su tezi I po 5 kg,sto znaci sporiji od protivnicki igraca , koji dodju u FUL formi,snazi,nabrijani.I kako da nasi to da nadomeste ???Fizika.Zato izgledaju kao rastimovan orkestar.Aj izmjeri kilazu i visinu nasi igraca pa uporedi sa igracima sampionske CZvezde ili Naj jace Spanske reprezentacije ili one Barselone,Chavi,Iniesta .Analiziraj kile i visinu igraca pa uporedi.Nas niko nevoli u svetu da gleda kad igramo.Beze ljudi s terena,gase,prebacuju kanale kad mi nastupamo.Kao da na SP u kosarci,povedes ekipu 180,185cm visine.Pa nemoze.Na poziciju centra stavimo igraca kao Vlahovic pa nemoze
nastasic??? erakovic??
Занимљив састав, ставити Самарџића да вуче конце игре…
Иначе, срчку добијам кад Павловић крене са лоптом преко центра 😅
Dzabe idu tamo..ispadaju u grupi
Vms,rajković,petrović,gacinovic,mladenović,kostić,birmancevic,nestasic,pavlović,jan karlo simic,milenković,babić,gudelj,lukić,ilic,samardžić,belić,tadić,sms,mitrovic,vlahovic,jovic i lazović ja bi ove momke poveo ako ih 23 ide ako ih ide 26 onda bi još dodao ratkova,mladog mitrovića iz verone i mirko topić iz portugala
Bez vlahovica tesko u prvih jedanaest mislim da bi birmenancevic ipak odletioa probao bi sa kosticem desno samardzicem ljevo tadic na mjesto samardzica i valhovic i mitrovic gore
Sms prije gudelja
Odlican izbor! 💪🏽 Piksi, gledas li? 😂
Влаховић дефинитивно
Slazem se sa izborom, ali deluje sve to tanko za veci podvig.
Dje je Vlahović
Gde je Sergej Milinkovic Savic?
Svaka postava je dobra ali nije dobar glavni tj.selektor dzaba ti čopor lavova kad ih predvodi avlijaner
Брате, 4-4-2 треба да играмо, са тројицом позади ветрови нам дувају. Повреди се мали Недељковић, штета. Мој састав, Савић, Павловић, Настасић, Миленковић, Младеновић, Костић, Сергеј, Тадић, Лукић, Самарџић и Митровић, ово је више 4-5-1
Sranje tim
Sve se slazem sa tobom osim za desnog stopera, tu treba Milenkovic/Veljkovic, bolji su od Erakovica. A Piksi verovatno nazalost nece ni zvati Brimancevica i Nastasica i zakucace Samardzica na klupu.
Postavio bih ovako
Golman – Petrovic (prvi gk celsija – ozbilinija ekipa, ali nije nikakva tragedija ni da Vanja brani)
Odbrana – tri stopera Veljkovic, Gudelj, Pavlovic (Bleki, Masovic i Erakovic na klupi – Nastasic rekao da nece da igra ako se ne varam). Dakle Gudelj kao stoper, tu nam je potrebniji nego u vezi.
Ving bekovi – Kostic levo, Darko Lazovic desno (ubacivati Zileta kad je potrebno da se napada u drugom poluvremenu.) Leva strana onako, ok je Kostic, desna nek nam je Bog u pomoci.
Zadnji vezni – Ilic i Lukic protiv Slovenije, u drugim Maksimovic i Lukic. Nije sjajno ali ok.
Ispred njih u vezi – Tadic sa slobodom kretanja ali i obavezom da pomaze nazad – kad crkne ubaciti Samardzica ili SMSa tu.
Napad – Vlahovic i Mitar, ubacivati Jovica u poslednjih pola sata.
Formacija 5-2-1-2 kad se branimo, 3-2-3-2 kad napadamo.
Svakako je, posteno govoreci, ovo limitirana ekipa sa vecinom igraca koji su dobru evropski igraci. Dakle dobri, ne vrhunski, ili sto bi rekao pokojni Bard Ziva "takvih ima koliko hocete"
Brate jel moguce Nastasic i Erakovic i jos nesrecni Gudelj,bolje da odustanemo odmah.
A VLAHOVIĆ
sve je to dobro
Vlahović i SMS moraju da igraju
nzm zašto ali moraju
Bolje milenković sergej ili živković
Milenkovic umesto Erakovica
Vlahovic umesto Birmancevica( Tadic ide na mesto Birmancevica, a Vlahovic drugi spic)
Loša odbrana još lošiji vezni
Čovek konstantno forsira 3 u odbrani, a ne vidi da mu krila loše igraju.. O Gudelju i Lukicu nema sta da se prica, preloši
Bolje isprobati one nove, koji su dovedeni u reprezentaciju kao što je Birmančević i nzm ko jos je doveden
Ovo sa trojicom u odbrani ne ide, dečaci nisu toliko iskusni i dobri
gde sam ja tu 😂
Izbaci tadica ubaci vlahovica
Ne skroz loše
Po meni: VMS-Milenkovic, Nastasic, Pavlovic- Zivkovic, Lukic, Gudelj, Kostic- SMS, Samardzic- Vlahovic. Protiv engleza bih krenuo sa Erakovicem umesto Zivkovica, kao i sa Vlahovicem umesto Mitra. Druge dve bih stavio Mitra.
Igrace kalo zvalonka kaze
Mislim da Nastasić ne želi da igra za Srbiju
rajkovic milenkovic pavlovic erakovic u odbrani po mom izboru
Ko god da igra od Engleza nam ne gine petarda minimum. U grupi osvajamo 0 ili 1 bod i dajemo 0 ili 1 gol. Nema nama spasa pa sve da dodju Mbape, Haland i Belingem. I njih bi uprpastili.
Vlahovića
Било како било бојим се да ће опет да засеру,Алекса Аврамовић би требало да им одржи који час како се треба срчано борити за своју земљу 🇷🇸❤️
Huff..Druze..Prvi golman Čelsija bi valjda trebao biti prvi izbor. Engleska i Italija su trenutno neuporedive lige..Odbrana:Erakovic nema kvalitet za zivot EP, kao ni Milenkovic..Pavloviceva igra je isto veoma sporna jer je taktički veoma tanak a uz to I uzasno spor, mada dobar trener bi valjda to nekako mogao srediti.. Veljkovic po meni je jedini igrac nazad sa nekakvim prosjecnim kvalitetom..Možda se tu moze dodati ovaj iz Spartaka, ali I on je dosta spor. Sve u svemu dosta smo tanki nazad. Slazem se s tobom za Samardzica i mislim da je nas ubjedljivo najbolji vezni igrač. U principu i pored nedostatka kvaliteta nazad, mi imamo najveci problem sa centralom (srednjim veznim igracima) koja bi trebala biti sposobna da gradi igru, zadrzi loptu kad treba, ubrza kad treba…Jednom rijecju taj zadnji vezni koji ima brzinu i snagu, tehniku i takticku obuku da igra u oba pravca, te parnjaka njegovog sposobnog za dobar passing bez gresaka..Nemamo takve..Ne slazem se s tobom da Birmancevic igra desnog wing beka jer on je krilo a cak ima sposobnost da igra kao ofanzivni vezni ili poluspic..On i Kostic zajedno u timu i opet imaš situaciju kao protiv Svajcarske da se sablonskim mijenjanjem strana ubija taj prostor izmedju wing beka i stopera..Kad tome dodas spor i tezak vezni red = katastrofa…Så Tadicem se na žalost veoma tesko moze napraviti neka igra . Jednostavno godine…Mislim dabsu Mitrovic i SMS u totalnom autu nakon 1g u Arabiji..Mi smo ozbiljnih kandidati da ponovimo Argentinu protiv Engleske…ili rezultat mlade selekcije…Mislim da sta god da se uradi, dok se Savez ne rekonstruise i postave normalno temelji u selekciji igrača za reprezentaciju, nemamo se cemu nadati. Pris tom mislim i na to da sve profesionalne lige bi trebale da se organizuju kao firme, da drzavni sponzori to podrze, da se obezbijedi posteno sudjenje, da uslovi takmicenja budubisti za sve…Da klubovi budu skinuti sa budzeta, da izadju na trziste kao firme…itd..itd..Sve ostalo je samo simulacija normalnosti..jer kad das 50 mil budzet drzavnih para nekome, nekome 30 a ostali imaju 2-5mil smijeano je pricati o bilo cemu..Evo na kraju jedan predlog postave, 3-2-4-1 formacija: Petrović(Celsi), Veljkovic(Werder), Popovic(SerklBriz), Babic(Spartak), Lukic (Fulam), Kristian Belic(AZ Alkmar), Nedeljkovic(Vila)/Gajic(CSKA)/Neko iz Superlige, Kostic(Juve), Samardzic(Udinese), Zivkovic(Paok), Vlahovic (Juve)…
Ako ne budu uradili pripreme kako treba za razliku od mundijala, dzabe sve… moraju da budu spremni 150 %, da bi bili konkurentni…