► ポッドキャスト全編: https://www.youtube.com/watch?v=M5q4VL_KryM&ab_channel=Tribina ► パトロン: https://www.patreon.com/tribina ► Tribina グッズ: https://jako.hr/tribina-hr648 ► Instagram: https://www.instagram.com/tribina_hr ► Facebook: https://web.facebook.com/Tribina.hr ► Discord: https://discord.gg/BbgdhGyma7 ► X: twitter.com/tribina_hr ► TikTok: https://www.tiktok.com/@tribina_hr ► スレッド: www.threads.net/@tribina_hr ► 連絡先: tribina.urednistvo@gmail.com 編集者: ► Josip Korda (Jo): @Jo_Hayes13 (X ) ► Mirai Topić (Miho): @off_topich (IG) プロダクション: ► Josip Paušić (Joža): @josip.pausic (IG) ショーとスタンド裏: ► Andrija Cmrečnjak (Zizi): @zizimilowich (IG) ► Leonarda Pavić ( Lea): @pavicova (IG) NBA ポッドキャスト: ► Vid Horvat: @VidHorvat (X) ► Hrvoje Franceski: @buljio (X) ►Emir Fulurija: @Emir__F (X) NFL ポッドキャスト: ► Hrvoje Franceski: @buljio (X) ) ► Hrvoje Bulić: @BulljiveU(X) ►Tomislav Viduka: @ilmambanegro(X) ►Tom Medek: @Medek_T (X) Fantasy podcast: ►Toni Rusčić: @rusca.toni (IG) ►Jakov Marjanović: @jakov.marjanovic ( IG) ►Luka Pernar: @luka_pernar (IG) ►Tino Vela: @tvela98 (IG) F1puls ポッドキャスト: ►Ante Vetma: @avetma (IG) ►Lovro Andraka: @loc.official1 (IG) ►Kristina Kalea: @kristinakalea ( IG) スポーツ特集: ► Ivan Šurbek: @surbi_et_orbi (IG) グラフィック デザイン: ► Tomislav Bijelonjić: @omislavbijelo (IG) ► Maja Belančić: @bel.maja (IG) ソーシャル ネットワーク: ► Maja Belančić: @bel.maja ( IG ) ► Ozren Prpić (Ozz): @ozz_prpic (IG) Tribune は、スポーツ アナリストとスポーツ ファンのコミュニティです。 チャンネル登録してコミュニティの一員になりましょう! #tribina #analiza #podcast #nogomet #statistika #taktika #hnl #uefa #uefaeuro #euro2024 #uefaeuro2024 #football #europeanchampionship #europskoprvenstvo #srbija #serbia #lukajović
35 Comments
Prema ovom svemu sto si rekao za Gennara mogu izvest zakljucak da mozda nije neki takticar, ali zna jako dobro pripremit ekipu jer da je tolko los bio nebi se ekipe toliko brzo digle, vidjet cemo kakav ce bit, HZV!
Rijetko iritantan lik
Pa, Balo, ti neznas razlikovati Č od Ć.To je dosta od tebe..
Odlican lik. Pa kaj vi ocete
Uzmi Luku Jovica ako hoces haha
Na PRIMER Svilar iz Rome…..Proglasen za GOLMANA LIGE EVROPE …..NIJE NI POZVAN U REPREZENTACIJU 😊😊😊
Imamo puno dobrih igrača i svi su kao babe kada igraju za reprezentaciju
Dobar komentar.
Ko Piksija smatra za trenera, taj stvarno nema veze sa fudbalom.
Lukaaa
Nece za grb da igraji al za pivo reklame im nije tesko netreba gledati netreba ici na utakmice navihati pa ce se uozbiljiti il necemo ni imati reprezentaciju
Sve ima samo nema trenera !
Imamo mi debilcine!
Koga boli k…ZA SRBIJU?!
Kojih dobrihhh?? Ko su tiii?? Ne prdiii zivota tii ti pojma nemasss ne znas stoo pricasss
Ko je tebee zvaooo da prdiss i mlatiss tu? Trosiss struju i vrijemee ljudima
Imaju oni kurac moj,picketine i gnjide kako od trenera glupana tako do igraca
Nemamo selektora
Srbija nema ni jednog playmaker-a
Propala drzava Jr srbija, cio soviet digao ruke od nje
Dzaba bez sredjaka nista.. svaki panj umije da da gol sa 5 metara kad mu lijepo neko namjesti.. eo vidjite Halanda bez debrujnea je duplo gori
Немамо ми добре играче,све сами пајсери.
💪💪💪
Ako su VMS i Rajkovic top golmani a Jovic napadač za primjer ja sam Obafemi Martins
Imamo u p.m….
Imaju kurac 😂😂😂😂 i to mali
Jebeš talenat kada nisu platili da igraju
Naša Srbija je smiješna u fudbalu, nemaju kult.
super rekli
mora se dupliraju piksi stavlja vlahovića da pokriva sergeja i gudelja jer će naprave neko sranje a ovima gospod bog obezbedio mesto u ekipi mora da igraju
Imamo mamine i tatine sinove
Srbi vole pare, i njima repka nista ne znaci to je problem cele price
Hmm. Eto koliko znas. Luka Jovic , nije ni trebao doci na EP !! Lopta prebacila "dvometrase" pogodila njega u glavu , i sta sad ???? On najbolji napadac na svijetu ????😜
Imst dobrih igraca,Ali vecina njih su previse nacionalno nastrojeni…oni dodju na takmicenje sa ciljem sto vise igraca treba dizati tri prsta ili vrijedati na nacionalnoj osnovi…to je cilj a Fußball jebo fudbal
Imaju par igraca nijedna top top igrac – milinkovic savic prespor, mitrovic stvarno trpa al nepokretan i na najvisem nivou ne moze sto je pokazao i luka jovic
Kazem dobri igraci al ne TOP, pavlovic mali dobar ostalo su prosjek ili losi igraci o cemu mi pricamo