Dok nam god Hajduk gubi utakmice i igra loše ovakve lijepe vijesti nam nekako prolaze bez nekoga velikog veselja ali kao najbolji igrač HNL-a mora biti u reprezentaciji koliko god nekima smetalo.
To nije Hrvatska već reprezentacija Zagreba, BiH i GNK. Moja reprezentacija je dočekana prije 2 dana, a privatne reprezentacije građanskih ugovora me ne zanimaju. Mislim da Marko iz ljubavi srlja negdje di će ga opet pljunuti
Po igraču nema dvojbe da triba igrati u reprezentaciji i ako triba uzet u obzir da bi triba bit Budimir 1 / Livaja 2 a iskrenu trećeg napadača i nemamo
Da ga je takvoga "prgavog" stavia protiv prgavih argentinaca sad bismo siguran sam imali zvizdu ponad grba na dresu…. Al ča ćeš slovojedska prevara svih prevara zna bolje
Baza je u tome koliko ajdukovaca neće mislit da je iz ljubavi, koja često precijenjena, odnosno koliko to livaju boli briga, jer i on zna da i navijači često precijenjeni Igra je uvik veća i mi je ne znamo Nismo ni prije
Luka ne seri. I sam znaš da je divljak po naravi . Igrački je zavrijedio a sve ostalo nikako. Neka samo ide i igra brzo će biti ozljeđen a onda ste u guzici
Kome je stalo do reprezentacije i do Hajduka a i do Livaje treba mu bit drago da se ovo dogadja a vi ostali vec kujete teorije zavjere. Samo naprid Marko i sretno tebi i Hajduku i reprezentaciji!
Samojed pripada skupini pasa primitivnog tipa (pratipa). Klasa je radna. Od milja se naziva i "nasmiješeni Sammy" upravo zbog njegova karakterističnog osmijeha. Zemlja podrijetla je Rusija, Zapadni Sibir. Ime je dobio prema sibirskom nomadskom plemenu Samojeda. Izvorni naziv je Samojedskaja sabaka. Vanjska dlaka mu je gruba i strši, dok je poddlaka gusta i mekana; boja je bijela, kremasta ili bijela s oznakama boje biskvita. Druga obilježja su mu široka glava, bademaste oči, dugački, bogato odlakani rep, koji nosi preko leđa, i debele uši – polukružne na vrhu i ne previše velike. Priznaju ga organizacije: AKC, ANKC, CKC, FCI, KC, KUSA.
Slovojed pripada skupini pseta strvinarskog tipa (pojatara). Klasa je neradna. Odmilja se naziva i "nasmiješeni Slowi€", upravo zbog njegova karakterističnog osmijeha. Zemlja podrijetla je Moraklija, Najdonji Smrdir. Ime je dobio prema poganskom nomadskom plemenu Slovojeda. Izvorni naziv je Slovojedskaja zabivaka. Vanjska dlaka mu je sjajna i ne strši, dok je poddlaka masna i podatna; boja je crna, postojana ili garava s oznakama boje pestisa. Druga obilježja su mu široka glava, ugarakaste oči, debeli, bogato ošur€ni obraz, koji nosi preko svijeta, i urokljive uši – polumjesečne na vrhu i ne previše čiste. Priznaju ga organizacije: HDZ, DP, HDS, HSLS, HNS1, HNS2….
Ajmo činjenice, Livaja je najbolji igrač HNL-a, jedini vuče Hajduk, i zaslužuje poziv u repku…ja sa sjevera države sam 100% uvjeren da je Livaja veliki igrač…mene samo živcira dok vi gurate tamo nekakvog Šarliju i Uremovića u repku, a igrači su poluproizvod…u svakom slučaju… Livaja je odličan igrač i jedva čekam ga vidjeti u dresu Hrvatske repke! 🙂
"Putem svojeg menadžera i prijatelja mi je poručio kako je umoran od priprema i zatražio da ga oslobodim ovog okupljanja. Međutim htio sam i njega čuti, ali on se nije javljao. Do njega je pokušao doći i tajnik, ali sve je bilo uzalud. Postupio sam kako sam jedino i mogao, dok sam ja izbornik, Livaja više neće igrati za reprezentaciju", izjavio je izbornik Kovač za Sportske novosti. Riječ je o U-21 reprezentaciji. Slična se situacija ponovila i kad je od Nike U-21 reprezentaciju preuzeo Nenad Gračan. Dakle vaša ikona ima oduvjek puno problema sa sobom i sa reprezentacijom. Nije to od Rujevice. On je tjedan dana prije na finalu kupa pokazao tko je i što je. Luka, do sada si mi bio drag i rado sam slušao tvoje komentare. Ali kad netko postane licemjeran onda tu nema pomoći. Btw, ako je za tebe proslava gola hvatanje za međunožje i pokazivanje publici bezvezna stvar, onda 'adio Mare ' i sport. I da, na Rujevici ga nije vrijeđala publika nego jedan čovjek koji ga upitao dali će on platiti spaljene stolice i poslao u p.m. Može reprezentacija i bez Livaje, ne brini ti. Ikona našeg sporta kojega njegovi navijači u Atalanti dočekuju sa transparentom ' LIVAJA SRANJE ČOVJEK'! Zašto? Pa ako je i od tebe previše. Lp 11:07
Linčuje sjever sad Kulenovića kad ga je stao gol, neka ide u Rusiju, teba platiti nekome da ga uzme, bilo koji junior je bolji od Kuleta itd… Kad krene ta "navijačka" mržnja nema tu neke logike . Trenutno je je Dalić na tapeti sa tim uvredama i izrugivanjem, i to će samo rasti u slučaju kikseva. Livaja treba Daliću da se malo promjeni težište cijele situacije oko repke, a i velika je klasa u napadu , realizator, donosi bodove.
Brate poštujem te sve top, al vi ko da ste četnici a ne hrvati daj malo smiri situaciju, kao livaja se ne zna nositi kritikama pa ga kao ti "upozoravaš" da ce ga mediji razvlaciti, nema smisla, svako dobto
Luka, drago mi je da to razumiš. S tin dolazi i odgovornost, koju bi ja volija da ti pokažeš, jer znam da možeš. Ako je moga Denis, možeš i ti. A postoje teme o kojima triba i mora se pričat, iako se to niti na Yutubitu nedešava
Odjebi stoku Marko..samo da se zna Marković(tata hdz HNS -a)je bisanski fašist koji se uselio u oteti židovsku vilu..danas je Dalić.pijun,nepismeni pijun bosanskih fašista.koji vladaju sa udbašima u Hrvatskoj
Kritika svima osim Marku Livaji. Ispad samo tjedan dana prije incidenta na finalu kupa bija je inicijator svega. Takav idiot me ne moze predstavljat u reprezenrativnom dresu.
Da je spomenutom Rvacka na pameti i iznad svega ne bi pravija piz… već bi bio primjer profesionalca i svega onoga što taj dres predstavlja. Osim toga, on i Petković su slični igrači tako da nije neophodan…
45 Comments
Nalog vrhovnog vožda je da se Dalmacija udobrovolji pred izbore, a i potreban im je jer, očito nemaju napadača !
Dok nam god Hajduk gubi utakmice i igra loše ovakve lijepe vijesti nam nekako prolaze bez nekoga velikog veselja ali kao najbolji igrač HNL-a mora biti u reprezentaciji koliko god nekima smetalo.
To nije Hrvatska već reprezentacija Zagreba, BiH i GNK. Moja reprezentacija je dočekana prije 2 dana, a privatne reprezentacije građanskih ugovora me ne zanimaju. Mislim da Marko iz ljubavi srlja negdje di će ga opet pljunuti
Po igraču nema dvojbe da triba igrati u reprezentaciji i ako triba uzet u obzir da bi triba bit Budimir 1 / Livaja 2 a iskrenu trećeg napadača i nemamo
Umisto da se koncentrira na Hajduk on se uvatija reprezentacije.
Ili je vidija da je i ova sezona propala što se tiče napuvanih hajdučkih ambicija.
Vrijeđat ce ga na svim stadionima u hrvatskoj ako se vrati
Bolje Ljubicic ili Ivanovic u repku,trenutno.
‘Glavni krivac Dalic’ Ne nije, krivac je, alnnije glavni, Livaja ima svoje krivice takoder, nemoj bit licemjeran
Dajte ovog na klupu Hajduka,svu je pamet pokupio na you tubu.
Da ga je takvoga "prgavog" stavia protiv prgavih argentinaca sad bismo siguran sam imali zvizdu ponad grba na dresu…. Al ča ćeš slovojedska prevara svih prevara zna bolje
Nije Dalić zvao Livaju nego ovaj njega pametnom dosta,a ti dalje laprdaj.
#Dear Davorin:Core-i9-14900KS-6,2GHz
The equalizer-u 2025, te illustrissimus-e
kada ćete osvijestiti da vas navijačka duša ne umie pratiti hvala 🙏
Baza je u tome koliko ajdukovaca neće mislit da je iz ljubavi, koja često precijenjena, odnosno koliko to livaju boli briga, jer i on zna da i navijači često precijenjeni
Igra je uvik veća i mi je ne znamo
Nismo ni prije
Ma ne treba se vračat, treba nam u prvenstvu
Bravo Markane,misto ti je u reprezentaciji!🇭🇷🇭🇷
Kustic je zlo isto …zasto onda ne mjenja nista,u sudačkoj org
Luka ne seri. I sam znaš da je divljak po naravi . Igrački je zavrijedio a sve ostalo nikako. Neka samo ide i igra brzo će biti ozljeđen a onda ste u guzici
Kome je stalo do reprezentacije i do Hajduka a i do Livaje treba mu bit drago da se ovo dogadja a vi ostali vec kujete teorije zavjere. Samo naprid Marko i sretno tebi i Hajduku i reprezentaciji!
⚖️
Svaki ćuko ima svoj dan
Kapetane koja je naša pasmina
Samojed pripada skupini pasa primitivnog tipa (pratipa). Klasa je radna. Od milja se naziva i "nasmiješeni Sammy" upravo zbog njegova karakterističnog osmijeha.
Zemlja podrijetla je Rusija, Zapadni Sibir. Ime je dobio prema sibirskom nomadskom plemenu Samojeda. Izvorni naziv je Samojedskaja sabaka.
Vanjska dlaka mu je gruba i strši, dok je poddlaka gusta i mekana; boja je bijela, kremasta ili bijela s oznakama boje biskvita.
Druga obilježja su mu široka glava, bademaste oči, dugački, bogato odlakani rep, koji nosi preko leđa, i debele uši – polukružne na vrhu i ne previše velike.
Priznaju ga organizacije: AKC, ANKC, CKC, FCI, KC, KUSA.
Slovojed pripada skupini pseta strvinarskog tipa (pojatara). Klasa je neradna. Odmilja se naziva i "nasmiješeni Slowi€", upravo zbog njegova karakterističnog osmijeha.
Zemlja podrijetla je Moraklija, Najdonji Smrdir. Ime je dobio prema poganskom nomadskom plemenu Slovojeda. Izvorni naziv je Slovojedskaja zabivaka.
Vanjska dlaka mu je sjajna i ne strši, dok je poddlaka masna i podatna; boja je crna, postojana ili garava s oznakama boje pestisa.
Druga obilježja su mu široka glava, ugarakaste oči, debeli, bogato ošur€ni obraz, koji nosi preko svijeta, i urokljive uši – polumjesečne na vrhu i ne previše čiste.
Priznaju ga organizacije: HDZ, DP, HDS, HSLS, HNS1, HNS2….
Grad u moru 1965 ma brate sve si reka, sve ostalo je cirkus!!!!
Možda drugačiji ali HDZ i Dinamovac
Ajmo činjenice, Livaja je najbolji igrač HNL-a, jedini vuče Hajduk, i zaslužuje poziv u repku…ja sa sjevera države sam 100% uvjeren da je Livaja veliki igrač…mene samo živcira dok vi gurate tamo nekakvog Šarliju i Uremovića u repku, a igrači su poluproizvod…u svakom slučaju… Livaja je odličan igrač i jedva čekam ga vidjeti u dresu Hrvatske repke! 🙂
Ne znan koliko je to dobro za nas…
Riječane boli to što se kup slavio na njihovom stadionu❤❤😂😂😂
"Putem svojeg menadžera i
prijatelja mi je poručio kako je umoran od priprema i zatražio da ga oslobodim ovog okupljanja. Međutim htio sam i njega čuti, ali on se nije javljao. Do njega je pokušao doći i tajnik, ali sve je bilo uzalud. Postupio sam kako sam jedino i mogao, dok sam ja izbornik, Livaja više neće igrati za reprezentaciju", izjavio je izbornik Kovač za Sportske novosti.
Riječ je o U-21 reprezentaciji. Slična se situacija ponovila
i kad je od Nike U-21 reprezentaciju preuzeo Nenad Gračan.
Dakle vaša ikona ima oduvjek puno
problema sa sobom i sa reprezentacijom. Nije to od Rujevice.
On je tjedan dana prije na finalu kupa pokazao tko je i što je. Luka, do sada si mi bio drag i rado sam slušao tvoje komentare. Ali kad netko postane licemjeran onda tu nema pomoći.
Btw, ako je za tebe proslava gola hvatanje za međunožje i pokazivanje
publici bezvezna stvar, onda 'adio Mare ' i sport.
I da, na Rujevici ga nije vrijeđala publika nego jedan čovjek koji ga upitao dali će on platiti spaljene stolice i poslao u p.m.
Može reprezentacija i bez Livaje, ne brini ti.
Ikona našeg sporta kojega njegovi navijači u Atalanti dočekuju sa transparentom ' LIVAJA SRANJE ČOVJEK'! Zašto? Pa ako je i od tebe previše. Lp 11:07
Kad je najaci
Nisam gleda reprezentaciju od kad je otiša. Ionako san gleda samo zbog njega i kad je on bia u igri. Tako ću i sad ❤️💙
Linčuje sjever sad Kulenovića kad ga je stao gol, neka ide u Rusiju, teba platiti nekome da ga uzme, bilo koji junior je bolji od Kuleta itd… Kad krene ta "navijačka" mržnja nema tu neke logike . Trenutno je je Dalić na tapeti sa tim uvredama i izrugivanjem, i to će samo rasti u slučaju kikseva. Livaja treba Daliću da se malo promjeni težište cijele situacije oko repke, a i velika je klasa u napadu , realizator, donosi bodove.
Kustiću treba novaca i mira, Daliću igrača, a Livaji zadovoljstvo na višoj razini.Interesi zadovoljeni za 3partitni sporazum.
Brate poštujem te sve top, al vi ko da ste četnici a ne hrvati daj malo smiri situaciju, kao livaja se ne zna nositi kritikama pa ga kao ti "upozoravaš" da ce ga mediji razvlaciti, nema smisla, svako dobto
3:47
Luka, drago mi je da to razumiš. S tin dolazi i odgovornost, koju bi ja volija da ti pokažeš, jer znam da možeš. Ako je moga Denis, možeš i ti. A postoje teme o kojima triba i mora se pričat, iako se to niti na Yutubitu nedešava
4:38
I meni isto, al to samo potvrđuje moja slova od prije.
I još samo, nemoj, brajo o nečinjenju dok ti radiš isto
HŽV ❤💙
Vrijedali ste i i vi Luku Modrica pa nije pobjegao kao vas "mangup" gubo orjunaska ahhahah
Nek zabije 2,3 gola bit Ce svima caca
Odjebi ti bosansku prčiju..
Odjebi stoku Marko..samo da se zna Marković(tata hdz HNS -a)je bisanski fašist koji se uselio u oteti židovsku vilu..danas je Dalić.pijun,nepismeni pijun bosanskih fašista.koji vladaju sa udbašima u Hrvatskoj
Ja bi da neide jer če ga opet naguzit
Kalimero!
Protiv, jer tamogdje te ne zele ili zele sa figom u dzepu… bolje ne ici ❤💙
Livaja je Bog i batina to vam kaže purger…a ti dečko u zadnje vrijeme si se pogubio
Kritika svima osim Marku Livaji.
Ispad samo tjedan dana prije incidenta na finalu kupa bija je inicijator svega.
Takav idiot me ne moze predstavljat u reprezenrativnom dresu.
Da je spomenutom Rvacka na pameti i iznad svega ne bi pravija piz… već bi bio primjer profesionalca i svega onoga što taj dres predstavlja.
Osim toga, on i Petković su slični igrači tako da nije neophodan…
Dantas iz Osijeka je slobodan igrac!!!! Treba brzo reagirati ili ce ga kupiti Dinamo ili netko drugi!!! VITALI sad ili nikad!!!!
Sve u svemu problem Split