#croatia #nogomet📍魅力的なプロモーションへの入力:50€キャッシュバックbetbuilder!詳細:https://www.psk.hr/novosti/50-cashbackbuilder marko livajaは、zlatko dalicと話した後、クロアチアのサッカーチームに戻るべきです… instagram-@balkande facebook -@balkande tiktok -@balkandee

Share.

28 Comments

  1. Deda uz sve poštovanje i ti ga sada petljaš! Pa reci, lova je u igri! Oće Kramarić trčati za Livaju? Baturina i Sučić, i Sučić drugi na klupu? Pa kad ćemo ovako podmladiti repku?

  2. Umjesto da pričamo o novim mladim igračima koji bi trebali doći u repku, mi pričamo o egoističnom livaji.. Neka, živi bili pa vidjeli da taj nije za repku nego samo za sebe 🙂

  3. Sva ta situacija je Dalica zatekla, on je imao ideju otvorenog treninga i sve sto se dogodilo on je shvatio kao napad na njegovu ideju i njegov koncept reprezentacije. Mislim da je kasnije uocio da je pogrijesio ali se sakrio iza institucija reprezentacije umijesto da to razrijesi. Uvijek i u svim reprezentacijama na svijetu ima slicnih slucajeva, Kross godinama nije igrao za Njemacku

    Tkavih situacije ima u Brazilu, Engleskoj, Argentini i da ne nabrajam mogu samo reci da gdje ima ljudi ima i ne slaganja s necijim odlukama.

  4. Ako se drrzimo one iznad svih Hrvatska a mislim da mi normalni navijači svoji klubova se moramo drzati iste, Marko Livaja apsolutno mora biti u reprezentaciji.

  5. Ne vidim problem u povratku Livaje, sjetimo se vatrepola i npr. Mare Jokovića… Podjela sjever:jug ne stoji… Livaković, Erlić, Šutalo, Gvardiol, Modrić , Sučići, Perišić, Pašalić, Petković, Čaleta Car, Labrović, Baturina, Jakić, Moro, Vlašić… a i sam Dalić produkt su Dalmacije i Hercegovine… Ako su ovi iz dijaspore (Matanović, Kovačić, Pongračić, Budimir, Pašalić, Ivanović) neutralni, pitanje je da li nam sjever uopće i treba (Kotarski i Kramarić)???

  6. Ma, da ako se ekonom i cistacice sloze i rodbina svih iz svacionice neka se vrati…. Ok nije uobicajno ali Livaja je stvarno dobar i niko se ovde nije svadjao vec su samo izostala ocekivanja sa obe strane… I uvek treba podrzati izmirenje

  7. Dobrog nije ni trebalo Doc livaju je triba kazniti Hajduk a dalic i modrica je osa i Rakitić i Lovren i madukic to sto dalic sere toje nešto drugo atakotije to unas Marko Livaja i topson dva civila koje Zagreb i Rijeka nabija. Na kroz

  8. Kakav jadni Livaja? Šta je to u prošlim mjesecima pokazao da vrijedi poziva u Repku? Sa sportskog aspekta nema osnove da ga se pozove. E sad ako se politički poziva onda samo još pozovite i Rakitića i urušilte sve mlade igrače koji su već realnost a i budućnost hrvatske reprezentacije

  9. Da se zavaravamo: u pitanju je politika i politička odluka iz samog vrha vlasti koju Dalić ne može ignorirati.
    Znamo za Livajine kvalitete, ali radi se presedanu koji će, prije, ili kasnije pokvariti atmosferu u svlačionici, posebice ako netko javno izrazi nezadovoljstvo zbog nekonzistentnog i nejednakog ophođenja prema svim igračima, a naročito ako izostane značajan doprinos Livaje. No, to je "daleka" budućnost, sad treba djelovati na političkoj sceni i utjecati na politički momentum.
    Bojkot trgovina se valja ulicama, Josip Dabro drži Plenkovića za cojones i treba narodu dati kruha i igara kako bi se skrenula pozornost s aktualnih političkih tema.
    Netko u PR timu vladajućih od ne-teme pravi temu kako bi se javnost okrenula od inflacije, dvije milijarde eura novih državnih obveznica i prijetnji islamističkih skupinama školama kojih ne bi bilo da Hrvatska nije u UN-u po nalogu Plenkovića glasala kontra Palestinaca.

  10. 1. Livaja nije nikad rekao zbogom repki nego Dalicu
    2. Jasno je svim nornalnim ljudima zasto je otisao iz repke, cak ga je Petkovic prvi podrzao na presici.
    3. Ljudski i Krscanski je prastati 😊.

  11. Dalic je izgubio jos davnih dana svoj kredibilitet. Zvati Sosu nazad nakon onog incidenta, sad primiti nazad Livaju po meni dokazuje samo da je beskicmenjak, jegulja, nista drugo. Svi gledaju pomladjivati momcadi, on poziva Perisica koji nije odigrao mjesecima utakmicu. Toliko mladih igraca nam dolazi na scenu, njegova igra ovisi o senatorima. Treba je sam napustiti reprezentaciju davnih dana, vise bi ga se cjenilo zbog svega sto je donio Hrvatskoj. Ovako samo pokazuje da je osrednji trener.

  12. Livaja je dao ključni gol i asistenciju u jedinim pobjedama na SP uz malu minutažu, također nas je ključnim golom protiv Austrije odveo na final four LN također uz malu minutažu.
    Sada se radi o tome da savezu fali novca a ako fali novca,fali i za plaću izborniku i daljnji plasman u LN bi popunio kasu.Livaja bi htio igrati na SP, ali mu postoji opasnost da ga mustra Dalić prožvače i ispljune kao Kalinića kojemu je obećavao minutažu.Ostali u reprezentaciji nemaju što prihvaćati ili odbijati najboljeg igrača treće europske lige.Daliću nedostaje kvalitetnih igrača i spreman je na pragmatizam.Sve su to interesi pojedinaca i grupacija.

  13. Livaju ne bi trebalo više pozivati u reprezentaciju. Mislim da predsjednik HNS-a gosp. Kustić sada kvari nešto što je izbornik Dalić i njegov stožer izvrsno uradio. U interesu hrvatskog nogometa je da reprezentaciju u pravilu čine igrači iz Dinama. Da je Livaja igrač Dinama do ove situacije nikada ne bi došlo. Pogotovo ne bi bilo rasprava ima li mjesta u reprezentaciji.

    Igraču koji igra za reprezentaciju raste cijena od čega korist ima igrač, ali i klub za koji igra. Važno je da se izgradi okružje u kojima će igrači imati osjećaj da će do statusa reprezentativca lakše doći, ako igraju u Dinamu. Ovo će omogućiti lakši i jeftiniji prijelaz kvalitetnih nogometaša iz lige u Dinamo, kvaliteta će se koncentrirati u jednom klubu i lakše će se planirati i upravljati. Ako se, unatoč ovome, zbog dobrih igara u domaćem prvenstvu ipak mora pozvati igrač koji ne igra u Dinamu, na izborniku i njegovom stožeru je da suptilno tom igraču da do znanja da je u reprezentaciji strano tijelo. Dobiva se dojam da je gosp. Ćorluka u ovome bolji od gosp. Dalića i da je ozbiljan kandidat za izbornika u budućnosti. Dobro bi bilo da nogometni sudci suđenjem, a nogometni znalci i sportski mediji stručnim analizama ovome dadu svoj obol.

  14. Misliš stvarno da Modrić, perišić i ostali veterani nisu dali zeleno svijetlo za povratak livaje? Ja mislim da ih on nebi zva bez toga.

  15. Marko je prgav što jasno pokazuje broj crvenih kartona uz broj golova i asistencija, no još je prgaviji Ivan Rakitić na kojeg je pljucano s tribine na Rujevici dok je izvodio aut, te bacane baklje na Poljudu s tribine bbb-a dok je izvodio korner …

Leave A Reply