@Crusade1958 on 2024-12-26 1:40 AM Ako, radujte se, imali ste sreće. Da vam nije bilo Slobodana Miloševića da zajebe Srbe, sad vas ne bi bilo. Provukli ste se u 20 veku uprkos svim zločinima koje ste počinili. Taj dug se prenosi na sledeće generacije.
@Turgul778 on 2025-02-03 9:24 PM Kako se onda u splitu glasuje za SDP .I TO VELIKIM POSTOTKOM. DALMACIJA PUNA JUGOSLOVENA.
7 Comments
Marko Livaja, jedan jedini! 🇭🇷
Kralj
Ako, radujte se, imali ste sreće. Da vam nije bilo Slobodana Miloševića da zajebe Srbe, sad vas ne bi bilo. Provukli ste se u 20 veku uprkos svim zločinima koje ste počinili. Taj dug se prenosi na sledeće generacije.
Ćaća pjeva ćaću❤️❤️💪HŽV🇭🇷
Ko je ovaj pored Breškog?
Kako se onda u splitu glasuje za SDP .I TO VELIKIM POSTOTKOM. DALMACIJA PUNA JUGOSLOVENA.
ovo u tirexa hahahaha