Share.

3 Comments

  1. Pustite Isusa Krista na miru… imajte barem malo respekta prema onima koji vas prate ali koje vrijeđa ta vaša neukusna identifikacija Livaje s Isusom. Poput mnogih koji su dobili pljesak javnosti i vi ste izgubili kompas i mjeru za dobar ukus… šteta a obećavali ste biti drugačiji… na kraju svi ste isti, svi se klanjate bogovima površnosti i trivijalnosti… ponavljam šteta…

Leave A Reply