Pustite Isusa Krista na miru… imajte barem malo respekta prema onima koji vas prate ali koje vrijeđa ta vaša neukusna identifikacija Livaje s Isusom. Poput mnogih koji su dobili pljesak javnosti i vi ste izgubili kompas i mjeru za dobar ukus… šteta a obećavali ste biti drugačiji… na kraju svi ste isti, svi se klanjate bogovima površnosti i trivijalnosti… ponavljam šteta…
3 Comments
to sam i ja primjetio.. Pukštas se onda pita.. a što ja ne igram.. kad si PANJ
Pustite Isusa Krista na miru… imajte barem malo respekta prema onima koji vas prate ali koje vrijeđa ta vaša neukusna identifikacija Livaje s Isusom. Poput mnogih koji su dobili pljesak javnosti i vi ste izgubili kompas i mjeru za dobar ukus… šteta a obećavali ste biti drugačiji… na kraju svi ste isti, svi se klanjate bogovima površnosti i trivijalnosti… ponavljam šteta…
Da da to su i moji 🃏