Ja sam verovao da smo mi trebali da ih dobijemo sve redom eventualno neki bod nereseno na gostovanju ……a oni sta se desilo da mi strahujemo i veselimo se jednom bodu na nasem terenu …….pa strasnooo bree ….. imali smo najlaksu grupu i dobar raspored …….i sta smo uradili …..To je strasno ….ejjjj Srbijo …..vreme jee bedaka i da se mi radujemo jednom bodu sa Bugarskom …pa to je neverovatno …..da se mi radujemo ako se plasiramo na evropsko prvenstvo pored ovakvih igracaa i velicina pored ……pa nasa reprezentacija vredi novcano kao sve reprezentacije alooo …ako to nije merilo ONDA JE SVE LAZNO …ONDA JE SVE JADNO ……pa sramotaa bree …..Smeje se Piksi smeje se JADAN ….ja bi se stideo i srami na njegovom mestu …..idemo na evropsko prvenstvo zamislite …..i sta tamo …samo da se ne provedemo kao na SP u Kataru ….evo nasi mladi katastrofa ej bree …a bili smo Svetski prvaci do 21 god ………sta mi da radimo na EP ….i tamo da se izbrukamo zestoko da nas neko napuni sa 5 -6 gola ,pa opet neka opravdanjaa i pravdanjee …..Zamislite da nam padne Alzir ili Egipat Senegal ili Kamerun pa da nas rasture ej bre…….ili nedaj Boze Japanci ili Koreanci pa strasno bre ne smem ni da pomislim sva sreca sto ne igraju na EP ….znas kako igraju ljudi vi kao da ne znate kako igraju Englezi pa dace nam 10 gola ljudi jeste li vi normalni ..ili Francuzi ….ako nam padne Portugalija sa ovim timom portugalskim ima da nam vrati za onaj poraz sa 20 gola ……bolje da ne idemo na EPrvenstvo …Piksi bre pa ti si gori od Vucica alooo ….tebi izgleda bruka nije problem ….strasno bre ……ajde bre tragedija od reprezentacije …TRAGEDIJA
8 Comments
Бабич⚪️🔴
❗Неши бекови бољи у нападу😅🇷🇸🇷🇸🇷🇸
Nisu bugari doski rasterećeni oni stvaraju novi tim oni su kvalitetni vidjelo se prošlo kolo kad su mađarima uzeli bod
Ni grupu sa ovima neće proći.
^*^
Ja sam verovao da smo mi trebali da ih dobijemo sve redom eventualno neki bod nereseno na gostovanju ……a oni sta se desilo da mi strahujemo i veselimo se jednom bodu na nasem terenu …….pa strasnooo bree ….. imali smo najlaksu grupu i dobar raspored …….i sta smo uradili …..To je strasno ….ejjjj Srbijo …..vreme jee bedaka i da se mi radujemo jednom bodu sa Bugarskom …pa to je neverovatno …..da se mi radujemo ako se plasiramo na evropsko prvenstvo pored ovakvih igracaa i velicina pored ……pa nasa reprezentacija vredi novcano kao sve reprezentacije alooo …ako to nije merilo ONDA JE SVE LAZNO …ONDA JE SVE JADNO ……pa sramotaa bree …..Smeje se Piksi smeje se JADAN ….ja bi se stideo i srami na njegovom mestu …..idemo na evropsko prvenstvo zamislite …..i sta tamo …samo da se ne provedemo kao na SP u Kataru ….evo nasi mladi katastrofa ej bree …a bili smo Svetski prvaci do 21 god ………sta mi da radimo na EP ….i tamo da se izbrukamo zestoko da nas neko napuni sa 5 -6 gola ,pa opet neka opravdanjaa i pravdanjee …..Zamislite da nam padne Alzir ili Egipat Senegal ili Kamerun pa da nas rasture ej bre…….ili nedaj Boze Japanci ili Koreanci pa strasno bre ne smem ni da pomislim sva sreca sto ne igraju na EP ….znas kako igraju ljudi vi kao da ne znate kako igraju Englezi pa dace nam 10 gola ljudi jeste li vi normalni ..ili Francuzi ….ako nam padne Portugalija sa ovim timom portugalskim ima da nam vrati za onaj poraz sa 20 gola ……bolje da ne idemo na EPrvenstvo …Piksi bre pa ti si gori od Vucica alooo ….tebi izgleda bruka nije problem ….strasno bre ……ajde bre tragedija od reprezentacije …TRAGEDIJA
Pavlovic da je igrao izgubili bi.
Njemu se treba zahvaliti na ucescu u rep.
Bravo komso. Pozdrav iz gornje Cesme Banjaluka.