OSPORAVA NAS CEO SVIJET NEKA SE VIDI KOLIKO SMO MI BOSANCI PRIHVATLJIVI I VELIKO SRCA NIJEMAC BI MOGO POSTICI 1058 I NEBI POZVO NI MAMU NI TATU ANTE BRAVOOOOOOOOOOOOOO
BALKANSKI MENTALITET KOJI JE KOD NAS NORMALANO DA POCASTIS SVE DOBRO JE DA NIJE I PROTIVNICKI KLUB POZVAO SVE SA CITAVOM SVITOM KOM JE DAO GOL 😂 BRATE SAMO JAKO 💪👊POZ OD 🚛🇷🇸🇧🇦🇭🇷💪👊
Ante oprosti se od repke molim te Kramaricu i ti za njim … vrijeme je za neke nove klince sramota je da na poljudu nasi najbolji igraci budu Perisic i Modric koju su vec u godinama …
Snimljen je kako vozi neku bakicu u doktora u bolnicu na pregled. Ispostavilo se da mu je to susjeda. Starija gospođa koja ni ne zna da je on velika zvijezda u Osasuni.
49 Comments
Svaka mu čast tako se to radi.
Veličina Čovijeka !
Bosansko srce nema kraja❤❤❤
❤❤❤❤bravo
Gospodin čoek
Svaka čast
Budimir Hrvat 😂😂😂 pokatoliceni srbski isprdak
E tako se to radi
Pa nece nijemac to samo ljudi s ovih podrucja bivse drzave mogu.Bravo momcino.
Bravo Ante ljudino❤
Para ima Hadija…
Kralj! Da li je to još neko uradio?
Gospodin Budimir je porijeklom iz Žepča , Herceg Bosna
Ne daje onaj ko ima, nego onaj ko je navikao.
Ovo samo može uraditi Bosanac.
Pa nego kako drugačije?!?
Svaka cast
Daj meni, daj svima…
🤔🤔🇭🇷🇭🇷🇭🇷 Bravo HRVATINA 🇭🇷🇭🇷🇭🇷🤔🤔
SVAKA CAS ANTE
BRAVOOOOOOOOOOOOOOOO
I ODAKLE JE
JELI STVARNO BOSANAC
OSPORAVA NAS CEO SVIJET
NEKA SE VIDI KOLIKO SMO MI BOSANCI
PRIHVATLJIVI I VELIKO SRCA
NIJEMAC BI MOGO POSTICI
1058 I NEBI POZVO NI MAMU NI TATU
ANTE BRAVOOOOOOOOOOOOOO
Čovjek i pol 💪
Vidi se da je ljudina od čovika❤
Brvao
Bravo Ante.
Tako treba : klub je kao jedna velika porodica; kao mašina u kojoj je svaki šraf bitan.
Sreća je veća ako se sa drugima podeli.
Što nije donirao novac u hrvatskoj za ŝkolovanje nekog djeteta ..Baŝ se je iskazao
BALKANSKI MENTALITET KOJI JE KOD NAS NORMALANO DA POCASTIS SVE DOBRO JE DA NIJE I PROTIVNICKI KLUB POZVAO SVE SA CITAVOM SVITOM KOM JE DAO GOL 😂 BRATE SAMO JAKO 💪👊POZ OD 🚛🇷🇸🇧🇦🇭🇷💪👊
Bravo Budimire 👏
👏👏👏❤️🇭🇷
Jel pjevao Tompson 😂
Kada je beg bio cicija…❤
Svaka cast ❤
Ante oprosti se od repke molim te Kramaricu i ti za njim … vrijeme je za neke nove klince sramota je da na poljudu nasi najbolji igraci budu Perisic i Modric koju su vec u godinama …
Pa ima cim pocastit..nebi pocastio da zaraduje kao mi koji smo ih obogatili i sportase i pjevace
Bravo ljepotane ❤Bog Te blagoslovio.Amen
Bravo care. Neka vide i to. 👏👏👏👏
Pravi bosanac tako je Zenicanin
Za 1200 eeura sve!!!
Respect
Lep ko modric 😄
Bog ga Blagosovija to samo može nas Antisa❤🙏🇭🇷
Mogo je zovnit i mene
Snimljen je kako vozi neku bakicu u doktora u bolnicu na pregled. Ispostavilo se da mu je to susjeda. Starija gospođa koja ni ne zna da je on velika zvijezda u Osasuni.
Veliki gospodin sa velikim G. Gospodin.
Pravi bećar
To Srbine.
Bravo care
Otkud mu tolike pare 120 × 50=6000 eura halo
BRAVOOOO MOMAK 🙏🏻🙏🏻❤️
Respekt 👏