@KamilaCekliniak on 2026-05-09 3:56 AM Ależ Wisła pięknie gra! Jak tak będzie, to Krakówek podniesie poziom Polskiej Ekstraklasy!
@Tomasz-z4q on 2026-05-09 5:22 AM I spadek szybko bo nie będzie kim grać 3/4 składy za słabi na ekstraklasa
@januszjankes6423 on 2026-05-09 10:31 AM Zajebiście elegancko i stylowo Wisła najlepsza jest i basta 👍💯♥️👑🌟🏆
7 Comments
gts gts sb😂
Fajnie.. należy się Wiśle..szkoda tylko,że kosztem Chrobrego..
Jak będą w formie, to rozjadą tę całą ekstraklasę.
Ależ Wisła pięknie gra! Jak tak będzie, to Krakówek podniesie poziom Polskiej Ekstraklasy!
I spadek szybko bo nie będzie kim grać 3/4 składy za słabi na ekstraklasa
Piękna akcja👍👍⚽️
Zajebiście elegancko i stylowo Wisła najlepsza jest i basta 👍💯♥️👑🌟🏆