#merkurxtip #mojihtop11 #draganstojkovic #shorts #nebojsapetrovic 毎週水曜日午後 9 時に、YT チャンネルのネボイシュ・ペトロヴィッチとの Mojih TOP 11 で新しいエピソードがあなたを待っています! 話題のインタビューをお届けするので、フォロー、いいね、購読は暗黙の了解です 🔥 エピソード全体は ➡ https://www.youtube.com/@mojihtop11/videos でご覧ください ✅ 番組の作者: Nebojša Petrović
15 Comments
То је једна обична овчина
Lepo sto ti delovao kao moderan napadac,Al gol nije znao da da,a to mu je valjda osnovna delatnost u timu
Nije bio toliko loš do 88-89.
Svakako se jeste trudio, teško da je pravi gol igrač.
Nakon toga, moje možda subjektivno mišljenje.
Potpuno nesiguran i zauzimao mjesto mlađim i boljima.
Kad se setim ko je bio selektor , onaj nacionalista Osim s…mi se
Specijal sa Piksijem iz četiri dela možete da pogledate na kanalu možete da pogledate na kanalu Mojih TOP 11 na sledećem linku ➡️ https://www.youtube.com/@mojihtop11/videos
Pixi nije imao manu
ne Zlatko vujovic nije bio centarfor ,on se zbog brzine uvek tako nalazio u sansama
imao je sposobnost odbrane na beku i krilo .Celu stranu je mogao da pokriva
Ja se secam intervjua sa Osimom da ga drzi zato sto vezuje uvek dva igraca na sebe i daje sansu drugima
Komplimenti Piksiu
Bile kvote i svaka republika je dala određen broj…Bilo je mnogo boljih igtača ali Crnogorci su dali Zlatka i Zorana Vujovića…Kao Jozić i Hadzibegić iz BiH ali Safet Sušić Pape je bio majstor,Bazdarević ili Husref Musemić centarfor
Bojli igrac od tebe
Био је шампион у падању. Чим прими лопту у шеснаестерцу или у његовој близини, падао је ко покошен.
ПАДАВИЧАР !
Eeee. Mana mu je bila sto je igrao fudbal😂😂😂😂
Oba brata su bila jako dobra igraca
Zlatko je bio vihor Yu fudbala