レギアはムラデノビッチに違約金を支払い、それ以上の責任は負わないのだろうか? ヴォイチェフ・ハダージは、フィリップ・ムラデノヴィッチの状況についてうそをつかないように細心の注意を払っています。 チャンネルの作成者は、このビデオに含まれる写真/グラフィックスに対するいかなる権利も主張しません。 閲覧者が提示された情報をよりよく理解できるようにするために、フェアユースの範囲内で使用されるマテリアル。 #ショートパンツ #ショット #ショット #フットボール #フットボル #ピルカノズナ #エクストラクラサ #プチャルポルスキ #カップ #ムラデノビッチ #レギア #ラクフツェストホワ #ワルシャワ #ポーランド #オストロ #ベズ検閲 #ハダジ #ヴォイチェフ #カラ #サスペンション #ウェズロ #クルブ #ナツァシエ #トップ #ニュース
23 Comments
Mówi to kurwa anioł nie człowiek
Uszło mu to na sucho bo gra w skurwiałej chamskiej legi a Legii wszystko uchodzi na sucho
Kto to wgl jest xd
@mladenović
Mi tam się podobało, po meczu powinni się trochę pobić, rozrywka to rozrywka.
Panie Hadaj zmadrzales pan na stare lata, czy zapomniałeś jak zachowałeś sie kiedyś jako spiker gdy drużyna przyjezdna chciała rozgrzewkę robic a tańcowały n a boisku jakieś lambadziary? To były dopiero Himalaje chamstwA, za które nigdy mikrofonu nie powinieneś do gęby przystawiać
Uwielbiam tego goscia
Byku uspokój się bo ci się zakole spoci😅
jedziemy
Hadaj pozytywny świr
Polać Mu, dobrze mówi.
Gdybym ja decydowal to Legia nigdy Nie grala by w polskiej lidze
Rel
Wojciech Olszański polskiej piłki
Legia to poważny klub, niektórzy mówią, że najlepszy w Polsce. Rzeczywiście nie wypada im mieć w swoich szeregach takiego buraka.
Hadaj uczy kultury hahahaha
Kurwa trzymajcie mnie 😅😅😅
Ale nie decydujesz ! I się dziadek uspokój bo na zawał zejdziesz.
Chamstwo, bezczelność i prostactwo to pokazał Hadaj gdy obrażał kibiców Górnika. Autorytet…
Hadaj przewidział. Mladen pojedzie do Grecji xD
Hadaj, Hadaj, nie przesadzaj! Prowokowali Mladena i słusznie dostali po liściu.
Właśnie z Tobą Wojtek było dobrze na starej Legii 💪😎
A ten jak zwykle drze morde… Hahaha
Zdiagnozowano to juz? 🙂
A ja jak bym decydował to bym mu dał medal.