Share Twitter Pinterest Facebook LinkedIn Bluesky Reddit Threads #merkurxtip #xtipeuro #euro2024 #lukajovic #jovic #srbijaslovenija
@user-wl8fb4ru1m on 2024-06-22 10:37 AM Да и сад смо најбољи. Нико није ни до колена. Кад ћемо се опаметити?
@Mr.someBBody on 2024-06-22 12:57 PM Slavimo to sto smo se spasili poraza od reprezentacije Slovenije…. okkkkk 😂😢😢😢
8 Comments
Prviiii
Да и сад смо најбољи. Нико није ни до колена. Кад ћемо се опаметити?
🎉
Slavimo to sto smo se spasili poraza od reprezentacije Slovenije…. okkkkk 😂😢😢😢
Ko da smo finale osvojili 🎉😂
❤😂😂🎉😢
Protiv Slovenije cupas bod i sav si srecan.Tuga
Пуко од среће😂