Share.

42 Comments

  1. Biznikilar Eron bilan o'ynaganda 10 1ga qolar ekan, sharmandali mag'lubiyatdan ko'ra shunisi ham yaxshi bo'pti

  2. Саломат бошен шербачахой форс забон МО мардми тожикистон уверен бдем ки победа ай иронай

  3. вот и сыграли в финале 2-3 . так что домой и 7 год вылетают в полуфинале

Leave A Reply