Share.

1 Comment

  1. Zvezda ima toliko kvalitetnih stranaca da sa njima može da pobedi svaki tim u Ligi Šampiona a smrdljivi Milojević opet igra sa smrdoslovencem i nekoliko Srpskih igrača od kojih mladi nisu ni za kura.. Maksimović na svakoj utakmici promaši nekoliko stopostotnih prilika a posle svakog njegovog bespotrebnog driblanja crveno beli prime gol. Ponoviću još jednom: Zvezda na utakmicama Lige Šampiona mora da igra sa deset stranaca i Srpskim najbržim fudbalerom Radonjićem. Ako najbolji Evropski klubovi igraju sa deset stranaca onda mora i Zvezda. Konjina Milojević pred kraj meča izbacuje crnca Ndiaja a ubacuje Srbina i Zvezda naravno gubi. Slično je uradio i bivši trener Stanković u osmini finala LE kada je nekoliko minuta pre kraja utakmice crnca zamenio za nekog sa ić. A amerikanci naravno da neće dozvoliti da Srbija bude bolja od smrdohrvata kojima su upravo amerikanci namestili da nekoliko puta igraju u završnici SP samo zato što se Srbija najviše protivi sjedinjenim američkim državama. Koliko amerikanci mrze Srbiju najbolje govori podatak da je Srbija jedina država u Evropi koju su amerikanci bombardovali posle drugog svetskog rata. dinamo ima sreće što su sve utakmice nameštene zbog kladionica i američkih interesa inače bi na svakoj utakmici LŠ popio sedam komada. Kad nema nameštaljki smrdohrvati gube od Španije sa 6:0, ne mogu da pobede smrdoslaviju sa igračem više, albaniju, mladu reprezentaciju scg sve sa lukom modrićem i dva igrača više.

Leave A Reply