クロアチアのフットボールチームは、来年カナダ、米国、メキシコでプレーするために、国の準々決勝でフランスから敗北したワールドカップ予選で敵を学びました。この火災は、チェコ共和国、モンテネグロ、ジブラルタル、フェロー諸島との試合でムンディアルを確保しようとします。 Jutarnji Lladlist HrvojeSliškovićのスポーツセクションの編集者とスポーツニュースのジャーナリストであるDamirDobrinićは、このグループの潜在的なトラップに語った。また、「スポーツモーニング」と若いサッカー代表のセレクションの結果、ナショナルチームのデビフランジョイヴァノビッチ、スキーシーズンの終わりとボリスハンジェコヴィッチメモリアルの発表についても話しました。
6 Comments
"Ljubiteljice sporta,ljubitelji sporta…"…hahaha… politička-woke korektnost na top razini.
Poslije utakmice na Poljudu bili smo repka medju TOP5 ,tako su govorili strucnjaci u emisiji. FIFA ljestvica kaze da smo 13.,ali mi smo nekako opet najbolji. Ajd dobro! U zadnjih 11 utakmica imamo 3 pobjede,4 poraza i 4 nerijesena,ali mi smo opet najbolji. Glavni igrac nam ima 40 godina,a napadac 35. Sto moze poci po zlu na gostovanju u Parizu sa crnim panterama? Pumpanje ega gologuzana bez pokrica.
Smije se samo umrijeti
Smije se i umrt!
Bilo koja promjena koja se uvede za vrijeme utakmice može itekako promijenit rezultat. Vaša izjava: ''Nismo mi zato izgubili od Francuske.'' je na razini djeteta 1. razreda koji ne razumije kazualnost odnosno uzročno – posljedični tijek događaja. Da je Fruk ušao u igri (a, nije) rezultat se mogao promijeniti. Možda bi opalio nešto izvana, proguro neku kontru, izborio slobodnjak, osigurao korner iz kojeg bi možda i upjeli zabit. Možda bi bio toliko loš da bi nam Francuzi utrpali još dva komada i ne bi ni vidjeli ni produžetke ni jedanaesterce. Ključno je da ga nije uveo u igru. A mogao je. Ovaj poraz je preslika naše ige na Europskom prvenstvu. Znači nije je bilo.
ako ne smjene Dalića on će biti tu do smrti a ne mijenja ništa samo se drži bunkera ..ćim vodi odmah bunker tako je bilo na evropskom tako i sada protiv italije protiv Albanije sad protiv Francuske .Daliću prodaješ maglu jedno govoriš drugo radiš bit će katastrofa ako tako nastaviš jer sa ovakvim pristupom igraći i narod ti više ne vjeruju…