Nebitno za stopere, možeš imati 3 sjajna stopera, ali je ta taktika banana. Pa nije bezvraga da kada pogledate ekipe koje osvajaju ligu prvaka, svjetsko prventsvo i slična natjecanja da nitko ne igra s 3 stopera. Mi smo probali tako igrati pa se nije znalo tko pije a tko plaća i čim smo prebacili na sustav s 4 u zadnjoj liniji bili smo 5x opasniji. Rađe bih igrao sa sustavom s 4 u liniji i s lošijim igračima, nego sa 3 stopera i boljim igračima, a koliko vidim i Dalić. Sjedite na klupu HR reprezentacije, igrajte tako kako smatrate da treba biti pa da vidimo rapsodiju
2 Comments
Dddddddddddd😂😂😂😂😂
Nebitno za stopere, možeš imati 3 sjajna stopera, ali je ta taktika banana. Pa nije bezvraga da kada pogledate ekipe koje osvajaju ligu prvaka, svjetsko prventsvo i slična natjecanja da nitko ne igra s 3 stopera. Mi smo probali tako igrati pa se nije znalo tko pije a tko plaća i čim smo prebacili na sustav s 4 u zadnjoj liniji bili smo 5x opasniji. Rađe bih igrao sa sustavom s 4 u liniji i s lošijim igračima, nego sa 3 stopera i boljim igračima, a koliko vidim i Dalić. Sjedite na klupu HR reprezentacije, igrajte tako kako smatrate da treba biti pa da vidimo rapsodiju