Share.

20 Comments

  1. Miho, je li pričaš o Daliću ili Gattusu…😅
    Dalić ima nelogične sastave i finale Svjetskog prvenstva.
    Nadam se da Gattuso ima nelogične sastave i naslov prvaka sa Hajdukom. 😊

  2. Sad ce te glupani napast da on ima medalje, kao da se do njih ne moze doc sretnim putem. U slucaju da se pronade neki stovatelj svete krave, nek mi slobodno napomene sta je to Dalicev novitet u nasoj igri zadnjih 8 godina naspram prethodnog izbornika, pricekat cu. P.S. najbolji rezultat je ostvaren sa svim igracima na svojim pozicijama, ne izmisljanjem tople vode ☺️

  3. Nikad neću shvatit Dalićevo ignoriranje Oršića!!! Kad god je taj momak ušao u igru mi smo bili puno opasniji i učinkovitiji. Stvarno ne mogu vjerovati da Dalić to ne vidi.

  4. Sta i da povede neke krilne kad su svi obrambeni igraci tih repki brzi od nasih krila sta pricas da je Orsic brz i mocan igro bi eng. premier ligu a ne na Cipru.

  5. Volim Orsica..al Orsic je rezerva Pafosu..i sad ovaj kaže, samo da kaze nesto..neznam u kakvom je stanju Orsic ..pa sto ga spominjes onda..serete stalno..Dalic nije vrhunski strateg..al kad on ode budite sigurni da ce Hrvatska dugo godina bit u najbolju ruku nesto poput Austrije,Svedske..nedaj Boze slabije..

  6. Daliću ima samo da se naklonite i kažete bravo i hvala.Takve rezultate postići i još uvjek biti u vrhu je svjetsko čudo.A vi i dalje tražite iglu u plastu sijena.

Leave A Reply