Miho, je li pričaš o Daliću ili Gattusu…😅 Dalić ima nelogične sastave i finale Svjetskog prvenstva. Nadam se da Gattuso ima nelogične sastave i naslov prvaka sa Hajdukom. 😊
Sad ce te glupani napast da on ima medalje, kao da se do njih ne moze doc sretnim putem. U slucaju da se pronade neki stovatelj svete krave, nek mi slobodno napomene sta je to Dalicev novitet u nasoj igri zadnjih 8 godina naspram prethodnog izbornika, pricekat cu. P.S. najbolji rezultat je ostvaren sa svim igracima na svojim pozicijama, ne izmisljanjem tople vode ☺️
Nikad neću shvatit Dalićevo ignoriranje Oršića!!! Kad god je taj momak ušao u igru mi smo bili puno opasniji i učinkovitiji. Stvarno ne mogu vjerovati da Dalić to ne vidi.
Sta i da povede neke krilne kad su svi obrambeni igraci tih repki brzi od nasih krila sta pricas da je Orsic brz i mocan igro bi eng. premier ligu a ne na Cipru.
Volim Orsica..al Orsic je rezerva Pafosu..i sad ovaj kaže, samo da kaze nesto..neznam u kakvom je stanju Orsic ..pa sto ga spominjes onda..serete stalno..Dalic nije vrhunski strateg..al kad on ode budite sigurni da ce Hrvatska dugo godina bit u najbolju ruku nesto poput Austrije,Svedske..nedaj Boze slabije..
Daliću ima samo da se naklonite i kažete bravo i hvala.Takve rezultate postići i još uvjek biti u vrhu je svjetsko čudo.A vi i dalje tražite iglu u plastu sijena.
20 Comments
Miho, je li pričaš o Daliću ili Gattusu…😅
Dalić ima nelogične sastave i finale Svjetskog prvenstva.
Nadam se da Gattuso ima nelogične sastave i naslov prvaka sa Hajdukom. 😊
I ja to govorim godinama😅
Marko Pjaca igra tenis
Sad ce te glupani napast da on ima medalje, kao da se do njih ne moze doc sretnim putem. U slucaju da se pronade neki stovatelj svete krave, nek mi slobodno napomene sta je to Dalicev novitet u nasoj igri zadnjih 8 godina naspram prethodnog izbornika, pricekat cu. P.S. najbolji rezultat je ostvaren sa svim igracima na svojim pozicijama, ne izmisljanjem tople vode ☺️
Igrali su usrano. Glupa utakmica. Glupe emisije. Dosadne. Nepotrebne.
Pjaca sah igra
Nikad neću shvatit Dalićevo ignoriranje Oršića!!! Kad god je taj momak ušao u igru mi smo bili puno opasniji i učinkovitiji. Stvarno ne mogu vjerovati da Dalić to ne vidi.
Dalic je izgubljen vec dugo,ali biti ce bolje dobit cemo farske otoke ili koga vec imamo u grupi
Cinjenica da covik nema veze i da ga triba vratit odakle je dosa jer je ovo izrugivanje sa nasom hrvatskom
Dalic bi najradje da dode opet cacic da moze prepisivat od njega
Ma stoji, ali nemamo mi Bokšića pa da imamo blic šemu, ovi su stroj za nas , pohvataju nas za 10
Sekundi
Da, da, da
Zar fruk nije golman dobro je brania protiv hajduka
Jesu ti medaije logične? Ajde nelupaj praznu slamu. Jesi li ti onaj lik koji je pokušao da pokopa Baduna?
Sta i da povede neke krilne kad su svi obrambeni igraci tih repki brzi od nasih krila sta pricas da je Orsic brz i mocan igro bi eng. premier ligu a ne na Cipru.
Sjledecu utakmicu ako hrvaska izgubi dalicu negine ti noga
Zlatko Dalic u 21 utakmici na 4 velika natjecanja ima 6 pobjeda u regularnom vremenu.
Volim Orsica..al Orsic je rezerva Pafosu..i sad ovaj kaže, samo da kaze nesto..neznam u kakvom je stanju Orsic ..pa sto ga spominjes onda..serete stalno..Dalic nije vrhunski strateg..al kad on ode budite sigurni da ce Hrvatska dugo godina bit u najbolju ruku nesto poput Austrije,Svedske..nedaj Boze slabije..
Nacin govora ko' da se usro. Cisto preseravanje. Divim se onima koji mogu to slusati.
Daliću ima samo da se naklonite i kažete bravo i hvala.Takve rezultate postići i još uvjek biti u vrhu je svjetsko čudo.A vi i dalje tražite iglu u plastu sijena.