Tシャツとフーディス:►https://jako.hr/tribin-hr648►サブキャスト全体:https://www.youtube.com/watch?v=vghu_fmypnu https://web.facebook.com/tribin.hr►不一致:https://discord.gg/bbgdhgyma7►x:twitter.com/tribin_hr►tictok:https://www.tictok.com/@tribin_hr歳編集者:►JosipKorda(Jo): @ja_hayes13(x)►ミホビル・トピッチ(miho): @off_topich(ig)プロダクション:►Josippaušić(Joža): @josip.pausic(IG)ショー&後ろ:►Andrijacmrejima Pavic(LEA):@Pavicova(IG)NBAポッドキャスト:►VidHorvat:@vidhovat(x)►hrvojefranceski:@buljio(x)►emirfuluria:@emir__f(x)nfl Podcast:►Hrvojefranceski:@buljio(x)►x) Viduka:@ilmambanegro(x)►TheMedek:@medek_t(x)Fantasy Podcast:►ToniRuščić: @rusca.toni(ig)►JakovMarjanović: @Jakov.Marjanovic(IG)►LukaPernar:@luka_pernar(ig) @tvela98(Ig)►SanteVetma:@Avetma(IG)►LovroAndraka: @loc.Official1(IG)►KlestinKalea: @Kristinakalea(IG)スポーツスペシャリスト:►Ivanšurbek:@surbi_et_orbi(ig)bislav design: @tomislavbija(IG)ソーシャルネットワーク:►マジャベランチャ: @bel.maja(ig)►Ozrenprpić(ozz):@ozz_prpic(ig)はスポーツアナリストとスポーツ愛好家のコミュニティです。私たちのチャンネルを購読し、私たちのコミュニティの一員になりましょう! #triban #analysis #podcast #nogometist #statistics #taktica#hnl #uefa #croatia #croatia #sport#shorts #shorts #sportclips #markolivaja
39 Comments
Svaka čast Sopiću.
Lvaja je ispa gospodin.
Livaja nije izbacen iz reprezentacije dokad cete vise mijenjat teze. Tom se čovjeku nije igralo za reprezentaciju samo je trazio razlog kako se izvući.
Gospon Sopić, svaka čast!
Bravo majstore svaka čast
Bravo majstore svaka čast gospodin s kičmom a dalić nije ni g od gospodina ulizica dvoličnjak takvi kao vi sipiću malo je u hr trenera uglavnom idu vani da uspiju
Kad ćete maknut tog ljigavca ne mogu virovat da on vodi reprezentaciju kale rebić su rekli sve
Prvo: Ako si već pital pusti osobu da govori do kraja, nemoj je prekidati jer ti se ne sviđa predloženi odgovor. Ali drugo: Marko nikad nije izbačen iz reprezentacije, otišao je sam jer trener nije napravio ono što je trebao, a to je zaštititi sve igrače pod svojim okriljem.
A treče: Ostavi ga već jednom na miru.
Zaštiti integritet od srednjeg pa sve do višeg stupnja izloženosti pri javnoj izloženosti. Jer stara Uzrečica kaže; u narodu ako jednom rukom mije, drugom ga pokrije.
Pametnom dosta!
Šta se konkretno izvukli iz konteksta iz izjave koju mozemo citirat "tko plati kartu moze vikat što god hoce"
kakva to osoba ne zove najboljeg napadaca kojeg reprezentacija ima a kao reprezentacija mu je svetinja. to je obicni bezkicmenjak i klaun ko Petkovic
Aj dođi na seoski trening nekog nižeg kluba i vrijeđaj igrača da vidim kak bi prošo
Izbacivanje ?
Sam je otiso
👏👏👏
Kakva njuska je ovaj Sopic ! Bravo za stav !
Zastitip bi ga dalic da igra za dinamo..
Opet Olic i mali Durdov
.Zove malog od kuma Mikica koji je igrao 6 Minute za dinamo, a Durdov koji zabija neka ceka .
Pa Livaja je sam ponosno napustio Dalićev cirkus.
Takva je repka, mrze hajduk a favoriziraju dinamo. To se moze zakljucit po situaciji s livajom, a sad i durdovom. Niti jedan nije dobio poziv a Petar Sucic je. Postali su previse ociti!
Trener smrad-uhljeb
Livaju nitko nije izbacio iz reprezentacine, ne meljite gluposti.
Slažem se sa gos. Sopićem 💪👍
Bravo❤
Bravo Sopicu, apsolutno si u pravu, svako ko je imalo objektivan ovako razmislja, jedino oni koji bas patoloski mrze Hajduk a samim tim i Livaju kazu da je izbornik u pravu sto ga je tako reci pustio niz vodu, negdje vani , recimo u Spanjolskoj , Engleskoj itd je nezamislivo da ako publika na otvorenom treningu vrijedja igrace da se trening nastavi, al eto za dvolicnog izbornika tu ocito nista nije bilo sporno, za njega su svi jednaki ali ocito su neki JEDNAKIJI, obitelj mos si mislit
Ne upadaj coviku u misao i rić, čobane
Bravo Sopiću .
Kaj bu stitil tovara pa nije pal sa marsa😂😂😂😂😂😂
Dalić šminker
..sopiću, ne seri…svi liječite posljedice a ne uzrok…šta je ližijaja, tj.livaja pjevao..?
Sa psihološke strane gledano zašto bi taj navijač pobjedio tako da reprezentacija neigra na rujevici,vrlo jednostavno nakon minute neugodnosti ukloni se bilo koji navijač lako i zapapri mu se tolika kazna da mu nepadne na pamet više kokicu bacit ako i dođe iikad na utakmicu,,a kamoli vrjeđat i omaložavat nekoga i na kraju se osjećat kao pobjednik''jer je potra reprezentaciju,,tako se štiti integritet i daje primjer ostalima..zašto bi radi pojedinca ispaštalo npr ostalih 15tisuča pravih navijača..najlakše je pričat poslje bitke a ponekad ni to nije lagano..btw najbolje bi bilo da svih 15tisuća ignorira tog manipulatora al pošto to nije moguće ukloni se uljez..❤ vrlo logično😊
Trebaju boysi i torca zajedno cekat rjecane poslje svake tekme i tuc ih dobro mradovi
Zaštitio bi ga da je igrač dinama!
Kako coviku upada u rijec,klosar
rijeka
rijeka
rijeka
Svaka čast Sopicu
👏
Koji izbacivanje? Momak se sam oprostio…
Uzeti reprezentaciju i odma napustiti rijeku odmanpod hitno i kretenenhrnneprijatelja kazniti sa 100 tisuča eura ibstaviti mu imeni prezimenu novine a zašto nije zato što je namišteno sve