KING Xabi Alonso has DONE IT!!! Congratulations to all the players and the staff who helped in making this season an unbelievably fantastic one for Bayer Leverkusen fans. LONG LIVE BAYER LEVERKUSEN!!!
Так хочется чтобы Хаби Алонсо стал для футбольного мира тем,кем стал в своё время Алекс Фергюсон,и чтобы Байер(Леверкузен) стал клубом Звездой номер один в мировом футболе. Виват,Хави. Виват,Байер !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24 Comments
Wow what a season
The BEST Bundesliga season
How is it possible???? 😮
gg leverkusen
This will be talked about for decades
Written their names on the sand of time ❤🖤❤️
Gold trophy incoming
KING Xabi Alonso has DONE IT!!!
Congratulations to all the players and the staff who helped in making this season an unbelievably fantastic one for Bayer Leverkusen fans. LONG LIVE BAYER LEVERKUSEN!!!
0 losses all season 💀💀💀
Day 8 of asking bundesliga to sign me
Boniface is my boy❤
CAMPEONES CAMPEONES OLE OLE OLE
I swear one of the commentators is derek rae
Wirtz played to reluctantly could have had two goals
DANKE FUR DIESE SEASON!!!
Leverkusen 🗿🗿🗿
Germans invisibles….
I swear andrich is underated everytime i see a match im sure he scores
Так хочется чтобы Хаби Алонсо стал для футбольного мира тем,кем стал в своё время Алекс Фергюсон,и чтобы Байер(Леверкузен) стал клубом Звездой номер один в мировом футболе.
Виват,Хави. Виват,Байер
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BAYER 04 in it’s best shape since they won UEFA Cup in 88’ ❤️🖤😂💪🧪
Legendary season from Leverkusen. As a Bayern fan, I pray they continue to be GIANTS and that this isn’t a one-off
Extremely happy for my favorite gunner G. Xhaka who has moved back there. And part of the Champions 🎉🎉🎉❤❤❤ I keep watching Xhaka in Bundasliga ❤❤🎉🎉
Derek rae
and with derek rae in the commentary too😂