Share.

24 Comments

  1. KING Xabi Alonso has DONE IT!!!
    Congratulations to all the players and the staff who helped in making this season an unbelievably fantastic one for Bayer Leverkusen fans. LONG LIVE BAYER LEVERKUSEN!!!

  2. Так хочется чтобы Хаби Алонсо стал для футбольного мира тем,кем стал в своё время Алекс Фергюсон,и чтобы Байер(Леверкузен) стал клубом Звездой номер один в мировом футболе.
    Виват,Хави. Виват,Байер
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Extremely happy for my favorite gunner G. Xhaka who has moved back there. And part of the Champions 🎉🎉🎉❤❤❤ I keep watching Xhaka in Bundasliga ❤❤🎉🎉

Leave A Reply