IvoGrbićはクロアチアのゴールキーパーです。彼は現在、シェフィールド・ユナイテッドでプレーしており、今シーズン、アトレティコ・マドリードから引っ越しました。彼は彼のキャリアを擁護しました…

Share.

18 Comments

  1. Ivo grbic je meni odlican golman i uvijek sam ga vidio kao dobru osobu, osim uniteda jako sam volio sheffield od kad su 2020.dosli u premier ligu i bio sam jako sretan kad sam na sheffieldovom tik toku vidio da je ivo potpisao na zimu. I sad kad me frendovi zovu van za vikend sam kazem sry brt ivo mi igra😂. ❤ Odlican podcast.

  2. 1:02:56 tu je najgore sto suigraci misle da se izvlacis, ja sam zglob uganuo prije par mjeseci, a imao sam kakvu takvu formu. Onda kako sam ga uganuo bilo mi je teze mentalno se baciti u desno al kad takav neki "laksi" sut ne obranis suigraci misle da si dobar na momente i da zapravo nisi dobar.

  3. Ništa u hajduku i Madridu, očajan u lillu i engleskoj, možda najbolje da se vrati u Loksicu, tamo mu je išlo…

Leave A Reply