Postoji li šansa da Barak Bahar pozove u Zvezdu Aleksandra Kahvića? Momak je Zvezdino dete i on je otišao u Haifu. U omladincima Zvezde dao je bezbroj golova. Visok napadač i mlad fudbaler.
Kako druže demantujes ti nekoga odakle tebi dokazi,a,možda napamet malo pričaš.U zadnje vreme dosadno nema fudbala pa se pričaju samo gluposti,razumem te.Jovic podneo tužbu Fudbalskom savezu Srbije potražuje novac u iznosu od 900000 i još kusur….
Tvoje pitanje Stefane treba da budeKo je dao 300 000 evra po sezoni mladom Jovicu?? I Ko je stavljao u dzep njegovih 300 000 evra po sezoni od njegove 17 do 20 godine koliko on ima sada???
23 Comments
Koja to dva napadaca Zvezda dovodi! Opsirnije o svemu ovde —-> https://youtu.be/_qG_xaBRDh4
–
–
–
–
–
–
–
Baci lajk!:)
Nije lažna
Ne možemo mi da platimo Filipa..
Produžiće mu Italijani ugovor
Vest je istinita..duguju mu skoro 1 milion e
Stefane fudbal nam je dotakao dno definitivno.svake godine gledamo sendvicarski fudbal
To će biti još jedna blamaža nema Partizan šta da radi u kvalifikacije za Ligu Konferencije ispaššće odmah u prvom kolu
Postoji li šansa da Barak Bahar pozove u Zvezdu Aleksandra Kahvića? Momak je Zvezdino dete i on je otišao u Haifu. U omladincima Zvezde dao je bezbroj golova. Visok napadač i mlad fudbaler.
Partizan duguje silne pare igraćima, pare za porez državi, problematični ugovori sa igračima gde su se ugradili lopovi iz uprave.
Nesto mislim da ce sledeca sezona biti gusta ko i prosla
Kako druže demantujes ti nekoga odakle tebi dokazi,a,možda napamet malo pričaš.U zadnje vreme dosadno nema fudbala pa se pričaju samo gluposti,razumem te.Jovic podneo tužbu Fudbalskom savezu Srbije potražuje novac u iznosu od 900000 i još kusur….
Istina je za malog Jovica Duguju mu 900 000 evra do sada tako kazu institucije komisije fudbalskog saveza srbije gde je On podneo zalbu
I raskid ugovora uz zalbu
Paranio si Stefane sa podkastom oko Jovica
Tvoje pitanje Stefane treba da budeKo je dao 300 000 evra po sezoni mladom Jovicu?? I Ko je stavljao u dzep njegovih 300 000 evra po sezoni od njegove 17 do 20 godine koliko on ima sada???
A ne samo da prodajes Olainky koji jos I nije dosao u zvezdu Ahahaha
Hvala na informacijama.
Vidosavljevic!
Da li je realno da uprava ode ako ne ove onda oduce god
ACA odradio posao u posrnulom GIGANTU
Bravo momak…
Dobar posao radiš…🤙
Daj ,isprati Rolan Garos…
Zapratio sam te zbog toga ..🤙
Jovanovic je dominirao u sls on je iz tsca
Leonardo' da Silva Souza