ウロシュ・ラチッチのキャリアの知られていない詳細は、すべてがそれほど素晴らしく素晴らしかったわけではないことを示しています。何もありません、彼は常に前進し、常に(兄弟とともに)最高の一人でした。しかし…家族は何を経験していたのか、どんな障害があったのか、オファーはどのように届いたのか、レッドスターで何が起こったのか、バレンシアやブラガで何が起こったのか…彼はどれほど早くスペイン語を学ばなければならなかったのだろう。彼が世界最高の選手たちとジャージをどのように交換したか、彼らが彼に何を言い、アドバイスしたか。セルビア代表選手、偉大なミッドフィールダー、ウロシュ・ラチッチ。人生、キャリア、そしてこれまでの彼の 25 年間の人生の特徴と今後の特徴について。 ✅ 𝐀𝐮𝐭𝐨𝐫 𝐩𝐨𝐝𝐬𝐭𝐭𝐚 : アレクサンダル・ストヤノヴィッチ Instagram ⬇️ https://www.instagram.com/alesto/?hl=ja 𝐓𝐰𝐢𝐭𝐭 ⬇️ https://twitter.com/acastop ✅ YouTubeチャンネルにログイン⬇️ https://twitter.com/acastop
32 Comments
Iscrtan kao zabavnik.A Ovaj je sigurno fudbaler za koga nikad cuo nisam,toliko su dobri.
Ovaj dok sam radio u restoranu u Budvi dosao baja sa 3 zenske sluzio ga ja ispostovao sve iako sam grobar, to mi je poso ,znaci filiranje ribe,otvaranje vina ,dopunim vino na svakom gutljaju bukvalno menjam pepeljare ,menjam pribor za desert, sve po pe esu i baja na kraju ne ostavi ni centa baksisa toliko o manirima.
47:30
Koliko je ovo zapravo kvalitetan kanal.
Priča – 👏🤔
❤!
Najveća enigma u zadnjih x godina vezana za reprezentaciju je: kako to, da za člana rotacije malo iznadprosečne portugalske ekipe, ima mesta na maltene svim mogućim spiskovima???
Kakav divan decko ,svaka mu cast.
Nikad u životu nisam čuo za ovog lika.
A na četvrtom mestu što se tiče suvenira gaće od Eme Radujko sigurno.
Super prica ali nazalost kao i vecina fudbalera, nadje rospiju neku kao npr Tea Tairovic😂😂
A jes Aca navalio, kako si u Zvezdi, šta si u Zvezdi, te ovo te ono 🤣
Znam ga iz FIFE 19 imao je dobar potencijal čini mi se 84
Prvi fudbaler koji nije nikad probao alkohol. Svaka čast
Posle emisije sa Milosem Pavlovicem jos jedna emisija sa gostom koji zna i ima sta da kaze i koga je vrlo prijatno slusati. Vrlo zanimljiva zivotna prica momka koji ima tek 25 godina. Normalan, smiren, kulturan, recit…
Samo ispodprosecni ljudi i klasicni 'navijacki' opredeljeni ograniceni pojedinci mogu da dovode u pitanje talent ovog momka, koji je neosoporan.
Meni se licno ne svidja sto je klasican tip danasnjih generacija cija energija ludo ide na drustvene mreze i sporedne stvari, ali ako se bude jos vise fokusirao na fudbal, kvalitet je visok sigurno!
Sportski pozdrav i Aco samo nastavi, topina si💪🏽
Сјајан момак, највећи таленат Краљева, његова каријера ће тек да заблиста
Pošto sam ja isto iz Kraljeva i poznajem ili sam poznavao Račića kako god, odlucim da gledam prosle godine utakmicu
SLOVENIJA:SRBIJA(Stozice,Ljubljana)
Posto zivim u Sloveniji poslednjih 5 godina odlucim da mu se javim posle pobede nad Norveskom, cestitam kulturno na pobedi, pitam za dres da mi ostavi da cu da dodjem na kraju utakmice do terena pa ako bude u mogucnosti da mi da.
Na sta on meni odgovara, posto sam mu bio drugar nekako mi je i odgovorio da ne bude da nije, a odgovor je bio: Ne znam…videcemo…cao…
Normalno ja sa nasim navijacima iza gola, na kraju utakmice molim redara da me pusti da prodjem do zapada samo da mi da drugar dres, molim coveka 10 min pusti on mene i kaze mi gledam te, dodjem ja do nasih igraca nekako dodje Račić do mene(ja mu mahao inace ne bi ni dosao) pitam za dres kaze nmg ti dam.
Ja onako skenjan, pitam da pita u tom trenutku Sasu Lukica koji je bio iza njega da mi da Sasa dres ako ovaj ne moze, na sta mi on odgovara PITAJ GA TI!!! Ja reko daj pitaj ga drugari ste kao odo, odo zurim. A 5 igraca ostalo da prica sa drugarima koji su dosli da ih gledaju (Ristic, S.Mitrovic itd)
Nista skenjan vracam se sa drugarom kuci on me drka na max, plus me drkaju svi na poslu jedno 10 dana sjebao te drugar Racic.
Najjace sto sam ja njima pricao dace mi Račke dres samo ako uspem da dodjem do njega, dodjem ja do njega ali dobijem KITU!
Vreme je za gostovanje Radonjica !
Veliki pozdrav za moje male a sada velike Račiće,pozdrav za roditelje
Sjecam ga se jos iz omladinskih dana, vidjelo se da ce napraviti karijeru, ne samo zbog talenta, vec je izgledao puno zrelije na terenu(i pored njega) od ostalih. Drago mi je sto nisam pogrijesio. Sve najbolje u daljoj karijeri i zivotu! 🙏
Vrh gost svaka cast… iz mog iskustva najposteniji prema sportu fudbalu daleko od svih slavko perovic
❤
divan momak, odlična emisijaa…😀
Jebo Emu Radujko gospodin.
Ovo je lik koji je placao ljude da se slikaju kao sa njim i da drze transparente kako zele njegov dres 😂😂😂 i sad placa ove dobre komentate za njega 😂😂😂 ne postoji veci neznalac u svetu fudbala od od ovog
Ko zove ovog kompleksasa jbt
Srecno u Sasulu, vjerujem da ce taj klub biti pravi, da igras i da se vratis na "vecu scenu". Svako dobro
Veliki ljudi su normalni nego oni nepoznati.Svaka čast Rača
Divan dečko
Strašna karijera 😂
Dve ljudine…
WELCOME TO ARIS 💛🖤🇬🇷