Ivo grbic je meni odlican golman i uvijek sam ga vidio kao dobru osobu, osim uniteda jako sam volio sheffield od kad su 2020.dosli u premier ligu i bio sam jako sretan kad sam na sheffieldovom tik toku vidio da je ivo potpisao na zimu. I sad kad me frendovi zovu van za vikend sam kazem sry brt ivo mi igra😂. ❤ Odlican podcast.
1:02:56 tu je najgore sto suigraci misle da se izvlacis, ja sam zglob uganuo prije par mjeseci, a imao sam kakvu takvu formu. Onda kako sam ga uganuo bilo mi je teze mentalno se baciti u desno al kad takav neki "laksi" sut ne obranis suigraci misle da si dobar na momente i da zapravo nisi dobar.
18 Comments
opet brutalan podcast doktore
Nedjeljno jutro uz podcast 😃
0:35 srebro iz Russije ne iz Qatra oprosti ali smetami ta mala greška
🔥🔥🔥
srebrni iz katra?
odlican domacin i jos bolji gost bravo 🙌
prvih 15 minuta vise prica voditelj nego gost hahaha
Ivo grbic je meni odlican golman i uvijek sam ga vidio kao dobru osobu, osim uniteda jako sam volio sheffield od kad su 2020.dosli u premier ligu i bio sam jako sretan kad sam na sheffieldovom tik toku vidio da je ivo potpisao na zimu. I sad kad me frendovi zovu van za vikend sam kazem sry brt ivo mi igra😂. ❤ Odlican podcast.
1:02:56 tu je najgore sto suigraci misle da se izvlacis, ja sam zglob uganuo prije par mjeseci, a imao sam kakvu takvu formu. Onda kako sam ga uganuo bilo mi je teze mentalno se baciti u desno al kad takav neki "laksi" sut ne obranis suigraci misle da si dobar na momente i da zapravo nisi dobar.
Ništa u hajduku i Madridu, očajan u lillu i engleskoj, možda najbolje da se vrati u Loksicu, tamo mu je išlo…
Vidi se da je jako dobar momak , Ivo uvik su uz tebe tvoji Splicani
Brončani iz Katra
Na kojem djelu prica o Hajduku?
To majstore,,,,,dovesti nekog ko je kvalitet a ne iskace iz paštete.Svima to i dosadi.Grbic,odličan golman👍👍👍👍👍
najbolji podcast ponovo izbacuje epizodu
1:20:00 tucameni hahahahah ivo kralj
Hrvati su,ustvari,gej Srbi .
Ivo je zaista vrhunski decko, koju emociju ima kad prica o repki. Ma svaka cast. Sretno dalje.